Proprietăți unice: 281
Proprietari: 130
Agenție

3 luni în urmă
8

535.000 €
/ lună 350.36 € / mp / lună

Proprietar, vand teren constructii str. Morilor ...

Central, Galați

1.527 mp teren
10E
Agenție

3 luni în urmă
2

196 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Spa?iu comercial stradal Micro 19

Micro 19, Galați

20 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

45.500 €
/ lună 154.24 € / mp / lună

Vand teren 295 mp

Central, Galați

295 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Galați

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

49.000 €
/ lună 171.93 € / mp / lună

Teren str Alexandru Moruzzi nr 16

Central, Galați

285 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

1.440 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu de birouri, Tiglina 1, str. Brailei, 8E/ ...

Țiglina 1, Galați

180 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

3.100 €
/ lună 8.86 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Tiglina 1

Țiglina 1, Galați

350 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat George Cosbuc

Central, Galați

40 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat George Co?buc

Central, Galați

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

1.111 €
/ lună 16.10 € / mp / lună

Spa?iu comercial pentru birouri zona ultra cent ...

Central, Galați

69 mp utili
1961
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună
600 €
6.67 € / mp / lună

spatiu de inchiriat Str Brailei

Exterior Vest, Galați

75 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

690 €
/ lună 6.27 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in Galati, str. Al. ...

Mazepa 2, Galați

110 mp utili
2005
Agenție

3 luni în urmă
3

144.000 €
/ lună 180 € / mp / lună

Teren de vanzare, 800mp, str Tecuci nr.60, lang ...

Piața Centrală, Galați

800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

59.500 €
/ lună 0.79 € / mp / lună

Teren agricol Munteni/Galati / 7.5 ha

Central, Galați

75.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

100.000 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Vind/cedez/cesionez/colaborez, Societate agrico ...

Central, Galați

Agenție

3 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Țiglina 1, Galați

475 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial stradal zona Palatu ...

Faleză, Galați

30 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
6

300 €
/ lună 13.04 € / mp / lună

Birouri in Micro 16

Micro 16, Galați

23 mp utili
1E
Agenție

3 luni în urmă
7

85.000 €
/ lună 94.44 € / mp / lună

Teren 900 mp, deschidere mare, lotizabil Cartie ...

Central, Galați

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial Faleza Dunarii 30mp

Faleză, Galați

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Galati

Central, Galați

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

16 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Zatun . Teren Dunare

Central, Galați

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

7.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriere Hala Galati 1500 - 6000 mp | Depozit ...

Central, Galați

1.500 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

48.500 €
/ lună 41.92 € / mp / lună

48.500 euro, COMISION ZERO, 1.157 mp, teren int ...

Central, Galați

1.157 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
14

1.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Oportunitate de Inchiriere Spa?iu Comercial Pre ...

Central, Galați

90 mp utili
1985
Agenție

5 luni în urmă
8

40.000 €
/ lună 50.57 € / mp / lună

teren Sendreni 800 mp

Central, Galați

791 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

699 €
/ lună 12.71 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial stradal, toate utili ...

Central, Galați

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

175.000 €
/ lună 618.37 € / mp / lună

Ocazie unica! Teren cu deschidere la Str. Otela ...

Micro 21, Galați

283 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

133 €
/ lună 8.87 € / mp / lună

De inchiriat spatiu proprietate Sid Vest mag Ge ...

Vest, Galați

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu 50 mp pretabil pentru birouri.

Central, Galați

50 mp utili