Proprietăți unice: 281
Proprietari: 130
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

8.724 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Inchiriere pavilion administrativ, optional cu ...

Nord, Galați

1.558 mp
1998
2E
Agenție

Mai mult de un an
8

398 €
/ lună 5.69 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial 70 mp Brico Depot

Central, Galați

70 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

3.420 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu ultracentral

Ultimul leu, Galați

360 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
10

1.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spa?iu Premium Etaj 5 VoxCenter Gala?i Vedere P ...

Central, Galați

150 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
4

3.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu Comercial Premium Ultracentral VoxCenter ...

Central, Galați

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

120.000 €
/ lună 266.67 € / mp / lună

Teren de vanzare ( 450 m2 ) - zona micro 14

Micro 14, Galați

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

90.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare (600 m2) - zona Metro , Galati

Central, Galați

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

105 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spa?iu comercial stradal

Central, Galați

6 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

1 €
/ lună

Clinica Oftalmologica, Galati, inchiriem sala d ...

Central, Galați

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial langa scoala 11

Central, Galați

280 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.800 €
/ lună 18 € / mp / lună

Cabinet stomatologic modern de inchiriat

Central, Galați

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.600 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriez sptiu comercial

Exterior Vest, Galați

100 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

40 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

De vanzare teren intra Vanatori - Galati, str G ...

Central, Galați

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

2.100 €
/ lună 26.25 € / mp / lună

Spatiu comercial, cu vad pietonal -micro 19- st ...

Micro 19, Galați

80 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 116.67 € / mp / lună

Teren langa Gradina de Vara- Gradina Publica

Central, Galați

300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

99.000 €
/ lună 269.02 € / mp / lună

Teren (zona f buna si linistita) in Galati, 990 ...

Central, Galați

368 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spa?iu central Gala?i ideal birou cursuri lumin ...

Central, Galați

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

230 €
/ lună 19.17 € / mp / lună

Salon Glam Studio inchiruaza camera 12 mp

Exterior Vest, Galați

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.200 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren de inchiriat langa ferma coco rico aproap ...

Exterior Vest, Galați

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

75.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare , Galati in Bariera Traian

Central, Galați

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

3.600 €
/ lună 20.57 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in Galati, zona IRE ...

Siderurgiștilor, Galați

175 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

375 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Galati

Central, Galați

3 camere
746 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De vanzare Teren zona Zatun

Central, Galați

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

650 €
/ lună 54.17 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL

Central, Galați

12,5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

75.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Calea Prutului

Central, Galați

750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

2.500 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Spatiu 60 mp de inchiriat Bd. Traian Galati ide ...

Central, Galați

60 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

1.500 €
/ lună
1.700 €
5.68 € / mp / lună

| Spatiu Comercial 264 mp | Str. Domneasca |

Central, Galați

264 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

130 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

de vanzare teren intravilan

Central, Galați

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

1.700 €
/ lună 6.80 € / mp / lună

Inchiriez cladire

Central, Galați

250 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

159.600 €
/ lună 2,100.00 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare in centru zona Spic ...

Central, Galați

76 mp utili