Proprietăți unice: 79
Proprietari: 79
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Inchiriez spatii birouri. 90m2- 100m2- 180m2

Central, Galați

70 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

560 €
/ lună
620 €
7 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat la Potcoava de Au ...

Central, Galați

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

33.000 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Movileni

Central, Galați

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu de inchiriere complet renovat,

Central, Galați

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand inchiriez afacere la cheie service auto

Central, Galați

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere, hala 220 mp pe Drumul de centura!

Central, Galați

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

86 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

inchiriez teren

Central, Galați

608 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

spatiu de inchiriere

Central, Galați

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

490 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

de inchiriat hala 75mp - disponibil imediat

Central, Galați

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat Spa?iu Industrial Depozitare Calea ...

Central, Galați

655 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu birouri 100mp | 4 birouri| Parcare | Bar ...

Central, Galați

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

750 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Galați

375 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

400 €
/ lună 10.26 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 1 Decembrie langa Li ...

Central, Galați

39 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

550 €
/ lună 8.59 € / mp / lună

Spatiu 64 mp util - ultracentral - De inchiriat

Central, Galați

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Hala 60mp (3.6m inal?ime) + 380V, ideal Service ...

Central, Galați

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 100m2

Central, Galați

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 5.77 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Galați

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

300.000 €
/ lună 1,500.00 € / mp / lună

Vand spatiu comercial Galati

Central, Galați

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan

Central, Galați

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

269 €
/ lună 9.61 € / mp / lună

garsoniera de inchiriat pentru spatiu birou

Central, Galați

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

600 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Str. George Cosbu ...

Central, Galați

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

2.800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Bulevardul Cosbuc 116-118 - MaxFit - Birouri Pr ...

Central, Galați

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial siderurgi?tilor

Central, Galați

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

200 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

spatiu 66mp

Central, Galați

66 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

2.250 €
/ lună

De inchiriat teren de 4500 mp in Filesti

Central, Galați

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

300 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez hala 300 mp

Central, Galați

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spa?ii pentru hale de produc?ie, parcari auto, ...

Central, Galați

6.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchirieri spa?ii hale de produc?ie, parcari au ...

Central, Galați

6.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Galați

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Galați

50 mp utili