Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan-Serbestii Vechi, Se ...

Țiglina 1, Galați

1 camere
1.257 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Tiglina 1

Țiglina 1, Galați

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

4 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Laborator dentar

Țiglina 1, Galați

12 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, suprafata 90 mp, Ti ...

Țiglina 1, Galați

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

430 €
/ lună 8.60 € / mp / lună

50mp Spatiu comercial de inchiriat sau vanzare ...

Țiglina 1, Galați

50 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Ultimul leu, Galați

La ~5km distanță

520 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez subsol

Ultimul leu, Galați

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Birouri de inchiriat in Galati

Faleză, Galați

La ~5km distanță

430 mp utili

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

950 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou de închiriat, complet mobilat și utilat

Mazepa 2, Galați

La ~5km distanță

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

650 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Micro 19, Galați

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

192 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Spatiu comercial Galati

Micro 19, Galați

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

153 €
/ lună 13.91 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial

Micro 19, Galați

La ~5km distanță

11 mp utili
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
11

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spațiu Comercial 300 mp Demisol Str. Coșbuc ...

I. C. Frimu, Galați

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

750 €
/ lună
700 €
8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, 1 decembrie 1918 ( ...

Siderurgiștilor, Galați

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

595 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Siderurgiștilor, Galați

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Cedez afacere la cheie

Siderurgiștilor, Galați

La ~5km distanță

22 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

250 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial micro 21

Micro 21, Galați

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

175.000 €
/ lună 618.37 € / mp / lună

Ocazie unica! Teren cu deschidere la Str. Otela ...

Micro 21, Galați

La ~5km distanță

283 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Loturi teren Zatun deschidere la sosea | langa ...

Dunărea, Galați

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Comercial Stradal Ultra Central

Mazepa 1, Galați

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

3.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium Ultracentral VoxCent ...

Mazepa 1, Galați

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

12 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spațiu Premium Etaj 5 VoxCenter Galați Vede ...

Mazepa 1, Galați

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

480 €
/ lună 14.55 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Micro 17, Galați

La ~5km distanță

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

vand spatiu comercial micro 20

Micro 20, Galați

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

120.000 €
/ lună 266.67 € / mp / lună

Teren de vanzare ( 450 m2 ) - zona micro 14

Micro 14, Galați

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

133 €
/ lună 3.02 € / mp / lună

inchiriez 2 spatii piata centrala

Piața Centrală, Galați

La ~5km distanță

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

6.750 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vila ultracentrală Galati, Iancu Fotea 38

Piața Centrală, Galați

La ~5km distanță

750 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

576 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Port, Galați

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

370.000 €
/ lună 276.95 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare/Inchiriat Galati Mi ...

Micro 13, Galați

La ~5km distanță

1.336 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

350 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

De inchiriat

Gării, Galați

La ~5km distanță

21 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Tiglina-1, Galați

Tiglina-1 este un cartier din Galați, cunoscut pentru accesibilitatea sa și pentru diversitatea de servicii comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat direct de la proprietari, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.490 euro, cu oferte ce încep de la 400 euro și pot ajunge până la 10.400 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 350 m², cu cele mai mari spații având 730 m² și cele mai mici de 50 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind de la 1 euro/m² până la 37 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 42% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face Tiglina-1 o opțiune atractivă pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 114 zile, indicând o piață activă.

Tiglina-1 reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, cu prețuri variate și accesibilitate bună. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă? Explorează acum ofertele disponibile!