Proprietăți unice: 79
Proprietari: 79
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

220 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriem birouri de 25mp la Faleza Dunarii

Central, Galați

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

370 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri

Central, Galați

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriem birouri 50 mp la Faleza Dunarii

Central, Galați

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.735 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatii de birouri pe Faleza Dunarii

Central, Galați

415 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Intravilan Filesti cu certificat urbanism const ...

Central, Galați

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

90.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare (600 m2) - zona Metro , Galati

Central, Galați

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

105 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spa?iu comercial stradal

Central, Galați

6 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

1 €
/ lună

Clinica Oftalmologica, Galati, inchiriem sala d ...

Central, Galați

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.800 €
/ lună 18 € / mp / lună

Cabinet stomatologic modern de inchiriat

Central, Galați

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spa?iu central Gala?i ideal birou cursuri lumin ...

Central, Galați

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

75.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare , Galati in Bariera Traian

Central, Galați

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

375 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Galati

Central, Galați

3 camere
746 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De vanzare Teren zona Zatun

Central, Galați

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

650 €
/ lună 54.17 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL

Central, Galați

12,5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

75.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Calea Prutului

Central, Galați

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

1.700 €
/ lună 6.80 € / mp / lună

Inchiriez cladire

Central, Galați

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună 8.11 € / mp / lună

OCAZIE!!! Inchiriez spatiu comercial cu terasa

Central, Galați

74 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 100 m2

Central, Galați

100 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

134.000 €
/ lună
130.000 €
184.32 € / mp / lună

Teren 727 mp Galati - Posta Veche - deschidere ...

Central, Galați

727 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

2.350 €
/ lună 12.70 € / mp / lună

Spatiu renovat, 185m2, Parter, Galati str. Gheo ...

Central, Galați

185 mp utili
1986
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri zona Centru/Nespalata, Aleea ...

Central, Galați

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.900 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

De inchiriat Teren Galati zona Metro

Central, Galați

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Galați

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

49.000 €
/ lună 171.93 € / mp / lună

Teren str Alexandru Moruzzi nr 16

Central, Galați

285 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

1.111 €
/ lună 16.10 € / mp / lună

Spa?iu comercial pentru birouri zona ultra cent ...

Central, Galați

69 mp utili
1961
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Galati

Central, Galați

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

16 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Zatun . Teren Dunare

Central, Galați

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

400 €
/ lună
500 €
8 € / mp / lună

Spatiu 50 mp pretabil pentru birouri.

Central, Galați

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

250 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez teren de pana la 3.000 mp langa Metro ...

Central, Galați

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren industrial

Central, Galați

7.500 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Galațiului, direct de la proprietari

Centrul Galațiului este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, cu acces facil la transport și o comunitate activă. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 550 euro, cu oferte ce încep de la 15 euro și ajung până la 3.735 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 70 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.500 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 55% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.