Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.050 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu comercial - sat Bucesti, comuna Ivesti-G ...

Bucești

300 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez cabinet in centrul comunei Lie?ti

Liești

La ~5km distanță

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Liești

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

344 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial - comuna ...

Liești

La ~5km distanță

80 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

294 €
/ lună 0 € / mp / lună

Proprietar dau in arenda teren agricol Umbrares ...

Umbrărești

La ~10km distanță

65.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan la Suraia

Suraia

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Suraia

La ~10km distanță

16.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

35.000 €
/ lună 15.40 € / mp / lună

Casa si teren 2.273 mp Str. Livezi, Comuna Sura ...

Suraia

La ~10km distanță

2 camere
2.273 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

6.274 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Vand loc de casa

Hanu Conachi

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Hanu Conachi

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

490 €
/ lună 9.61 € / mp / lună

OPORTUNITATE CHIRIE Spa?iu Comercial in Barcea!

Barcea

La ~10km distanță

51 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

2.445 €
/ lună 4.08 € / mp / lună

Vind teren proprietate 0774566943 comuna sendre ...

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 5000 mp iesire din Tecuci!

Drăgănești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

19.000 €
/ lună 25.27 € / mp / lună

Vand teren intravilan 752mp Rastoaca

Răstoaca

La ~20km distanță

752 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Budesti com. Cotesti9515mp

Răstoaca

La ~20km distanță

9.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Malu Alb

La ~20km distanță

3.905 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

12.938 €
/ lună
13.177 €
7.88 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Gologanu, jud. Vranc ...

Gologanu

La ~20km distanță

1.641 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

23.000 €
/ lună 8.26 € / mp / lună

Vand teren in Com. Vanatori.

Rădulești

La ~20km distanță

2.784 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună
7 €
5.23 € / mp / lună

Teren intravilan Radulesti

Rădulești

La ~20km distanță

4.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

15.900 €
/ lună 99.38 € / mp / lună

Casa de vacan?a,Spa?iu comercial produc?ie, dep ...

Tătăranu

La ~20km distanță

160 mp utili
4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

16.500 €
/ lună 2.22 € / mp / lună

Teren intravilan

Tătăranu

La ~20km distanță

7.444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

59.500 €
/ lună 39.67 € / mp / lună

Teren intravilan

Matca

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

491 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Matca

La ~20km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Matca , Galati

Matca

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriere teren arabil

Matca

La ~20km distanță

194 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial

Matca

La ~20km distanță

120 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

85 €
/ lună
40.000 €
0.21 € / mp / lună

Super reducere, Intravilan, Focsani, Vrancea

Vânători

La ~25km distanță

401 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

45.000 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Teren de vanzare

Piscu

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Fosta ferma de porci de vanzare inchiriat

Mărtinești

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12.900 €
/ lună 25.24 € / mp / lună

Teren 511 mp - Campineanca - Proprietar - Negoc ...

Ceardac

La ~25km distanță

511 mp teren