Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale si teren.

Brestei, Craiova

80 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

294 €
/ lună 17.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona 1 Mai Craiova

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu, 1 Mai, vizavi Confectii, scar ...

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

100.000 €
/ lună 285.71 € / mp / lună

Teren de vanzare zona 1 mai

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

350 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial 600 mp

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

520.000 €
/ lună 208 € / mp / lună

Teren pretabil pentru investitii in Craiova

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

48 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Craiova Calea Severinului,in spatele maga ...

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

65 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan spate Jumbo

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Calea Severinului Craiova

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

0 €
/ lună

Spatiu comercial Craiovita Fortuna

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

650 €
/ lună 18.57 € / mp / lună

SE INCHIRIAZA fast food!!! CHIRIE 650 eur.

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

1.800 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Cornitoiu, Craiova

La ~5km distanță

127 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Cabinet Medical de inchiriat

Titulescu, Craiova

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

300 €
/ lună 300 € / mp / lună

Spatiu central pentru beauty & wellness

Titulescu, Craiova

La ~5km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

850 €
/ lună 10.24 € / mp / lună

Inchiriez spa?iul comercial, 83 mp, 850 euro.

George Enescu, Craiova

La ~5km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Inchiriez/Vand afacere pizzerie complet echipat ...

George Enescu, Craiova

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

170.000 €
/ lună
190.000 €
2,125.00 € / mp / lună

Vand spatiu comercial 80mp Craiovita Noua zona ...

George Enescu, Craiova

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Cazare muncitori cu parcare supravegheata

Central, Craiova

La ~5km distanță

688 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.200 €
/ lună 5.82 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 400-800mp

Central, Craiova

La ~5km distanță

550 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

58.000 €
/ lună 290 € / mp / lună

Teren Hanul Doctorului

Central, Craiova

La ~5km distanță

472 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

248 €
/ lună 1.65 € / mp / lună

Inchiriere birouri(cabinete) medicale

Central, Craiova

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

220 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spa?ii centrale in cladire de birouri

Central, Craiova

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan langa centura de nor ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

350 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat apartament ultracentral-Craiova

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Craiova

La ~5km distanță

60 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatii de birouri si hale de inchiriat

Central, Craiova

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial , ultracentral , 100 ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

100 mp utili
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

288 €
/ lună 24 € / mp / lună

De inchiriat chio?c ultracentral in Craiova km ...

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Etaj- Mansarda (open-space) zona Centru

Central, Craiova

La ~5km distanță

233 mp utili