Proprietăți unice: 200
Proprietari: 55
Agenție

1 lună în urmă
4

2.500 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Service auto/vulcanizare, 120 mp, zona Exterior ...

Exterior Est, Târgoviște

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

280.000 €
/ lună 14.14 € / mp / lună

Teren Extravilan, 19.800 mp, Dambovita Mall

Central, Târgoviște

19.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

90 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

BOXA DE DEPOZITARE | MATRACA | 9 MP | 12 MP | 1 ...

Central, Târgoviște

200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
14

800 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Spa?iu 245 mp cu 10 parcari, curte logistica ?i ...

Central, Târgoviște

245 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

5.000 €
/ lună 7.35 € / mp / lună

Cladire / Spatiu comercial 680 mp - Inchiriere ...

Central, Târgoviște

680 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
8

900 €
/ lună 10.98 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 82 mp, zona Micro 11

Central, Târgoviște

82 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

999 €
/ lună 14.27 € / mp / lună

Spatiu comercial, 70 mp, zona Micro 3

Micro 3, Târgoviște

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

400 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

Spatiu comercial, toate utilitatile, 65 mp, Pia ...

Central, Târgoviște

65 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

290.000 €
/ lună
290.250 €
44.96 € / mp / lună

Proiect Rezidential Targoviste: 6450mp Intravil ...

Central, Târgoviște

6.450 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

400 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 45 mp, zona Cale ...

Central, Târgoviște

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan /livada 4976m Valea Sasul ...

Central, Târgoviște

4.976 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu comercial, 50 mp

Central, Târgoviște

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

100 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriere birou central Targoviste

Central, Târgoviște

20 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

65.000 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Teren de vanzare Teis

Central, Târgoviște

3.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spa?iu comercial 55 mp cu posibilitate terasa T ...

Central, Târgoviște

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

183.700 €
/ lună 189.97 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Targoviste Oras

Central, Târgoviște

967 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

3.150 €
/ lună 7.88 € / mp / lună

Spa?iu comercial de mari dimensiuni, 400 mp, Ex ...

Central, Târgoviște

400 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună 11.18 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 170 mp, zona Exterior Sud

Central, Târgoviște

170 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial nou, 150 mp, Zona Ultracentral ...

Central, Târgoviște

150 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
18

5.500 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Cladire P+1 de inchiriatzona Titu

Central, Târgoviște

450 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

1.250 €
/ lună 21.19 € / mp / lună

Spatiu comercial, 59 mp, zona Aleea Trandafiril ...

Aleea Trandafirilor, Târgoviște

59 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

3.200 €
/ lună 4 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA | 800 MP | CENTURA TARGOVISTE ...

Industrială, Târgoviște

800 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

700 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 96 mp, zona Exterior Sud

Central, Târgoviște

96 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

700 €
/ lună 9.59 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, vad comercial extre ...

Micro 4, Târgoviște

73 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

50.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Vanzare teren 1200 mp si casa batraneasca Prise ...

Priseaca, Târgoviște

3 camere
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

17.820 €
/ lună 40.59 € / mp / lună

Terenuri intravilane cu PUZ aprobat, utilitati ...

Central, Târgoviște

439 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 2 Intrari Stradale, 70 mp, ...

Micro 11, Târgoviște

70 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

585.000 €
/ lună 151.24 € / mp / lună

Teren Intravilan Zona Premium - Targoviste

Central, Târgoviște

3.868 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

300 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

Spatiu Service Auto | Acces DN71 | 380V | Drive ...

Central, Târgoviște

78 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
18

1.098 €
/ lună 2 € / mp / lună

Bloc de Birouri Nou | 549 mp | Configurabil Int ...

Central, Târgoviște

549 mp utili