Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

135.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren extravilan 15.000 mp oportunitate investi ...

Săcueni

15.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

229.000 €
/ lună
1.000 €
229 € / mp / lună

VAND/INCHIRIEZ cladire,teren,spatiu comercial

Gura Ocniței

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

64.800 €
/ lună 19.31 € / mp / lună

OCAZIE INDUSTRIALA : 3356 mp Nisipuri-Razvad-Ga ...

Nisipurile

La ~5km distanță

3.356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

82.000 €
/ lună 84.45 € / mp / lună

Teren intravilan Targoviste

Matraca

La ~5km distanță

971 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Matraca

Matraca

La ~5km distanță

5.598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravlian in zona Matraca, Ulmi

Matraca

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

599 €
/ lună 11.98 € / mp / lună

Inchiriez apartament parter 77Mp, zona RAGC , T ...

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

50 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 599 € și 600 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 9.76 € / mp / lună

Spatiu comercial 82 mp,deschidere mare la strad ...

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

82 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

850 €
/ lună 10.37 € / mp / lună

Spa?iu comercial 82 mp, parter Micro 12 Minion

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

82 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

670 €
/ lună 13.40 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona centrala.

Aleea Trandafirilor, Târgoviște

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

34.000 €
/ lună 7.83 € / mp / lună

Vand teren comuna ocnita sat ocnita

Ocnița

La ~10km distanță

4.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

95 €
/ lună

Vand 2 vitrine din geam grosime 10 mm .

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere Birouri, Hale Productie, Depozite

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

1.794 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

150 mp utili
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

2 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

90 mp utili
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

370 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Spa?iu Comercial 50 mp, Vad Stradal, la 100 m d ...

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

48 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Inchiriez garaj in Targoviste

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

37 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

764 €
/ lună 15.28 € / mp / lună

Spatiu comercial

Exterior Vest, Târgoviște

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.200 €
/ lună 9.57 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Targovi?te

Ultracentral, Târgoviște

La ~10km distanță

230 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

12.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

12 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Targoviste

Ultracentral, Târgoviște

La ~10km distanță

230 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.200 €
/ lună 4.10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

781 mp utili
781 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

11 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou -Etaj 3, City Center Ta ...

Ultracentral, Târgoviște

La ~10km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

437 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu birou -Etaj 3, City Center Ta ...

Ultracentral, Târgoviște

La ~10km distanță

38 mp utili
2010
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 437 € și 456 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

150 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €
/ lună

Inchiriez spatiu in Targoviste

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

123 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 2ha ,util pentru -parc fotovoltaic,hale,d ...

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat sau vanzare

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

400 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Târgoviște

La ~10km distanță

75 mp utili