Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
2

75.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Intravilan, de vanzare, 7500 mp, zona Mir ...

Mircea Vodă

7.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

37.000 €
/ lună 6.61 € / mp / lună

Vanzare Teren intravilan, 5600 mp in Mircea Vod ...

Mircea Vodă

5.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

491 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

Inchiriere locatie comerciala sat Cazaci, com N ...

Cazaci

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
5

25.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Teren intravilan/extravilan, 1500 mp, Cazaci

Cazaci

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

49.625 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren intravilan,Contesti,direct proprietar,475 ...

Bolovani

La ~5km distanță

9.925 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

33.000 €
/ lună 35.95 € / mp / lună

Teren intravilan 918 mp, deschidere 28 m zona E ...

Gura Șuții

La ~5km distanță

918 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

8.000 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Teren 2500 mp intravilan Podu Rizii, Comuna Sal ...

Podu Rizii

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

45.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan, in zona Racovita, ...

Racovița

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

65.000 €
/ lună 13.83 € / mp / lună

Teren de vanzare, 4700 mp, Strada Brazilor

Băleni

La ~10km distanță

4.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

195.000 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Intravilan 3,61ha pentru parc fotovotaic , poli ...

Braniștea

La ~10km distanță

36.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

150.000 €
/ lună 4.16 € / mp / lună

Business Ready-to-Build Parc Fotovoltaic 3 MW B ...

Braniștea

La ~10km distanță

36.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
5

286 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Braniștea

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

79.000 €
/ lună 85.41 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare investitie cu venit ...

Slobozia

La ~10km distanță

925 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala Depozit de inchiriat

Speriețeni

La ~10km distanță

484 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

100.000 €
/ lună 10.36 € / mp / lună

Vanzare teren 9654 mp, deschidere 27m, comuna D ...

Dobra

La ~10km distanță

9.654 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

24.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Ocazie investitie! Teren intravilan cu acces st ...

Boteni

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

39.000 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren de 1200mp in zona linistita, Vacaresti

Văcărești

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Depozit + teren de inchiriat de vanzare

Fusea

La ~10km distanță

500 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

55.000 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Teren mixt intravilan + extravilan, 10.400 mp, ...

Comișani

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

2.483.250 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren industrial 10ha | Ulmi langa Arctic | PUZ ...

Lazuri

La ~15km distanță

99.330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1162 mp

Conțești

La ~15km distanță

1.162 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

955 €
/ lună 4.78 € / mp / lună

Inchiriez avantajos

Titu

La ~15km distanță

200 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

800 €
/ lună 1.33 € / mp / lună
1.600 €

Inchiriere hala productie

Titu

La ~15km distanță

600 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

450 €
/ lună 2.68 € / mp / lună

Inchiriere 168mp -spatiu comercial in Titu, Dam ...

Central, Titu

La ~15km distanță

168 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Titu

La ~15km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

3.150 €
/ lună 7.88 € / mp / lună

Spatiu comercial de mari dimensiuni, 400 mp, Ex ...

Exterior Sud, Titu

La ~15km distanță

400 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună 11.18 € / mp / lună

Spatiu comercial, 170 mp, zona Exterior Sud

Exterior Sud, Titu

La ~15km distanță

170 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial nou, 150 mp, Zona Ultracentral ...

Ultracentral, Titu

La ~15km distanță

150 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
9

800 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial, 96 mp, zona Exterior Sud

Exterior Sud, Titu

La ~15km distanță

96 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

7 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL/DE BIROURI 150 MP, Locatie ult ...

Central, Titu

La ~15km distanță

150 mp utili