Teren 1.5 Ha Vacaresti Utilitati Ideal Investitie/Lotizare

135.000 € / lună
9.15 € / mp / lună

Văcăreşti, Judeţul Dâmboviţa

Suprafață teren:
14.753 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre vanzare un teren strategic situat in localitatea Vacaresti, judetul Dambovita. Cu o suprafata generoasa de 14.763 mp, aceasta proprietate este perfecta pentru investitorii care cauta un teren cu potential ridicat de dezvoltare rezidentiala. Caracteristici principale:Locatie: Vacaresti, zona linistita si verde, cu acces rapid catre Targoviste.Suprafata: 14.763 mp.Deschidere: 20+ metri liniari (permite drum de servitute si parcelare eficienta). Utilitati: Gaz, curent si apa disponibile la strada, chiar in fata terenului.Avantaje Competitive:Versatilitate: Posibilitate de transformare a suprafetei dorite in intravilan. Costuri Zero: Comision 0% pentru cumparator.Pozitionare: Zona aflata in plina expansiune, ideala pentru un cartier de case sau un domeniu privat de mari dimensiuni. Cod oferta / ID BLITZ: P172499
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1627046

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Vacaresti
Mijloace transport aprox. 961 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Viforâta
130.000 € / lună
Județul Dâmbovița, Viforâta
3.278 mp teren
Spațiu comercial, în Micro 12
126.000 € / lună
Târgoviște, Micro 12
972 mp teren
Spațiu comercial, în Valea
135.000 € / lună
Județul Dâmbovița, Valea
3.000 mp teren
Spațiu comercial, în Voinești
145.000 € / lună
Județul Dâmbovița, Voinești
5.300 mp teren
Spațiu comercial, în Crevedia
140.000 € / lună
Județul Dâmbovița, Crevedia
3.057 mp teren