Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
7

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5000 mp Lunguletu langa Piata de Gross

Lungulețu

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

10.795 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare

Serdanu

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1162 mp

Conțești

La ~5km distanță

1.162 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN in localitatea Potlogi.

Vlăsceni

La ~5km distanță

3.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial 80 mp la cheie, gat ...

Vlăsceni

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

393.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan 19.650 mp, 65 ml deschidere 3 ...

Sălcuța

La ~5km distanță

19.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

530 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Ghergani

La ~5km distanță

53 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

62.500 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Racari - str Republicii - 3290ml - deschidere 2 ...

Ghergani

La ~5km distanță

750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

24.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Ocazie investitie! Teren intravilan cu acces st ...

Boteni

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €
/ lună 39.13 € / mp / lună

Teren 460 m patrati + casa batraneasca

Poiana

La ~5km distanță

460 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

95.000 €
/ lună 4.75 € / mp / lună

Teren generos de 20.000 mp cu potential imobili ...

Românești

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

210.000 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, utilitati disponib ...

Bălteni

La ~5km distanță

26.615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

89.400 €
/ lună 9.82 € / mp / lună

9100 mp teren Racari dambovita strada gaterului

Răcari

La ~5km distanță

9.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.800 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere/vanzare 1800-25.000 euro/ha,90ha Con ...

Răcari

La ~5km distanță

900.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

25.500 €
/ lună 56.29 € / mp / lună

VANZARE TEREN INTRAVILAN situat in oras Racari, ...

Răcari

La ~5km distanță

453 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Locatie/clinica/salon/

Răcari

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

12.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Racari - str Aleea cu Tecari - loturi teren int ...

Răcari

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

10 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de inchiriat in Centrul Ora ...

Răcari

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
6

14.040 €
/ lună 26 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Racari, Dambovita | 540 mp ...

Răcari

La ~5km distanță

540 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

300 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Inchirez teren supraf 240 mp

Răcari

La ~5km distanță

240 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

195.000 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Intravilan 3,61ha pentru parc fotovotaic , poli ...

Braniștea

La ~10km distanță

36.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

150.000 €
/ lună 4.16 € / mp / lună

Business Ready-to-Build Parc Fotovoltaic 3 MW B ...

Braniștea

La ~10km distanță

36.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

286 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Braniștea

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

42.000 €
/ lună

Spatii industriale

Potlogi

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozite de inchiriat/vanzare, In Comuna Potlog ...

Potlogi

La ~10km distanță

17.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 3.47 € / mp / lună

Hala de caramida+birou+vestiar+grupuri sanitare

Potlogi

La ~10km distanță

288 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan zona Carpenisu,judG ...

Cărpenișu

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
/ lună 83.49 € / mp / lună

Teren intravilan 539 m2 Priseaca Jud Dambovita- ...

Priseaca

La ~10km distanță

539 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

49.900 €
/ lună 76.77 € / mp / lună

Teren intravilan 650 mp, Targoviste, Priseaca

Priseaca

La ~10km distanță

650 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

27.500 €
/ lună 61.52 € / mp / lună

Teren intravilan, 447 mp, zona Priseaca

Priseaca

La ~10km distanță

447 mp teren
1E