Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

56.900 €
/ lună 22.76 € / mp / lună

Teren intravilan 2.500 mp Buciumeni, Dambovita

Buciumeni

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare 15000 mp,pretabil hotel - pensiune la m ...

Dealu Mare

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.000 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

inchiriez teren intravilan

Central, Fieni

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

65.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren Dichiu Transbucegi

Central, Fieni

La ~5km distanță

2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

275 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 43 mp Fieni

Fieni

La ~5km distanță

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

22.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Fieni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Tunari

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 1757mp in loc. Bezdead (l ...

Bezdead

La ~5km distanță

1.757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

47.540 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare Cucuteni

Moțăieni

La ~5km distanță

4.754 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

19.900 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Teren intravilan | apa gaz curent | toate actel ...

Cucuteni

La ~5km distanță

1.872 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Cârlănești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Sinaia -Moroieni Teren Intravilan

Moroeni

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

18.400 €
/ lună 18.40 € / mp / lună

Teren Intravilan Moroeni 1000m

Moroeni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

260.000 €
/ lună 16.77 € / mp / lună

Vand cabana Horoaba plus teren aferent, Padina- ...

Moroeni

La ~10km distanță

15.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Pucioasa,ultracentral, stra ...

Pucioasa

La ~10km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu central 65 m2 Pucioasa

Pucioasa

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Spatiu multifunctional de inchiriat zona centra ...

Central, Pucioasa

La ~10km distanță

502 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

600 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriere vanzare Sala Fitness

Central, Pucioasa

La ~10km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral Vizibilitate Maxima, Poziti ...

Ultracentral, Pucioasa

La ~10km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Super Pozitie Pucioasa

Ultracentral, Pucioasa

La ~10km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren investitii

Pucioasa-Sat

La ~10km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

53.200 €
/ lună
57.000 €
14 € / mp / lună

Teren 3.800 mp | Pucioasa, Dambovita | Natura, ...

Central, Pucioasa

La ~10km distanță

3.800 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat zona centrala Puc ...

Central, Pucioasa

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

37 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Pucioasa !!!

Central, Pucioasa

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

20.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Vand teren pretabil pentru investitie, Pucioasa ...

Central, Pucioasa

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Pucioasa

La ~10km distanță

1.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare Rau Alb

Râu Alb de Jos

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

26.400 €
/ lună 30 € / mp / lună

Casa Vulcana Bai

Vulcana-Băi

La ~10km distanță

3 camere
880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

48.000 €
/ lună 42.11 € / mp / lună

Teren de vanzare cartier vile

Brebu

La ~10km distanță

1.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

39.500 €
/ lună 28.05 € / mp / lună

Brebu, teren 1408 mp, cartier de vile, 28 e/mp

Brebu

La ~10km distanță

1.408 mp teren