Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

103.500 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan intre Biborteni si ...

Bățani

15.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

168.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Bodvaj

Bățani

1 camere
16.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 zile în urmă
6

32.900 €
/ lună 41.13 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Baraolt, pe stra ...

Central, Baraolt

La ~10km distanță

800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

8.550 €
/ lună 9.10 € / mp / lună

De vanzare doua terenuri intravilane, Kuvaszo

Filia

La ~10km distanță

940 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

15.000 €
/ lună 32.89 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, Filia

Filia

La ~10km distanță

456 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună 20.36 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Kuvaszo

Filia

La ~10km distanță

884 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

27.900 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Kuvaszo!

Filia

La ~10km distanță

5.600 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
14

73.500 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

FILM! Teren extravilan cu priveliste deosebita, ...

Malnaș

La ~15km distanță

11.306 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

39.800 €
/ lună
42.000 €
44.22 € / mp / lună

FILM! 900mp intravilan, aprobat CU, in frumoasa ...

Central, Băile Tușnad

La ~15km distanță

900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.900 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

De vanzare 2 terenuri extravilane in Capeni, zo ...

Căpeni

La ~15km distanță

3.630 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
36

950 €
/ lună 5.49 € / mp / lună

Spațiu de birouri | Teren 2.720 MP | Aita Mare

Aita Mare

La ~20km distanță

173 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

25.900 €
/ lună 3.81 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan intre Olteni si Mal ...

Olteni

La ~20km distanță

6.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

9.900 €
/ lună 12.25 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Calnic!

Calnic

La ~20km distanță

808 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

24.900 €
/ lună 33.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Calnic!

Calnic

La ~20km distanță

750 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

39.500 €
/ lună 26.33 € / mp / lună

Cauti liniste aproape de oras? Teren 1.500 mp c ...

Calnic

La ~20km distanță

1.500 mp teren
1E
Agenție

7 luni în urmă
16

530.000 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

20.000mp teren+Proiect investitional rezidentia ...

Bodoc

La ~20km distanță

3 camere
19.871 mp teren
5E
Agenție

4 zile în urmă
17

358.000 €
/ lună 18.02 € / mp / lună

20.000mp teren+Proiect investitional rezidentia ...

Bodoc

La ~20km distanță

3 camere
19.871 mp teren
5E
Agenție

3 luni în urmă
9

124.900 €
/ lună 30.46 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Tusnad!

Tușnad

La ~20km distanță

4.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

89.000 €
/ lună 28.16 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan 3.160 mp + constructie, ...

Tușnad

La ~20km distanță

3.160 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

89.000 €
/ lună 28.16 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan 3.160 mp + constructie, ...

Tușnad

La ~20km distanță

3.160 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

45.600 €
/ lună 12 € / mp / lună

3.800mp recomandat:investitie,rezidenta vacanta ...

Valea Crișului

La ~20km distanță

3.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

299.000 €
/ lună 222.97 € / mp / lună

Complex industrial modern, acces dublu, potenti ...

Valea Crișului

La ~20km distanță

1.341 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
16

299.000 €
/ lună 222.97 € / mp / lună

Parc industrial modernizat, acces bilateral, po ...

Valea Crișului

La ~20km distanță

1.341 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 11.02 € / mp / lună

FILM! Teren extravilan, Valea Crisului, Covasna

Valea Crișului

La ~20km distanță

2.268 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

81.500 €
/ lună 17.04 € / mp / lună

Teren intravilan curti constructii

Valea Crișului

La ~20km distanță

4.783 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

73.000 €
/ lună 48.25 € / mp / lună

FILM! Peste 1.500mp teren intravilan, zona de c ...

Arcuș

La ~20km distanță

1.513 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

19.000 €
/ lună 12.67 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Arcus

Arcuș

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

39.800 €
/ lună 39.80 € / mp / lună

Teren intravilan imprejmuit intr-o zona panoram ...

Arcuș

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

16.000 €
/ lună
19.500 €
8.28 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Arcus, in apropi ...

Arcuș

La ~20km distanță

1.933 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

32.175 €
/ lună 3.30 € / mp / lună

Teren extravilan 2 parcele de 9.750 mp - Satul ...

Satu Nou

La ~25km distanță

9.750 mp teren