Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

82.900 €
/ lună 16.58 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Barcani, cu priv ...

Barcani

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

84.900 €
/ lună 12.42 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Barcani!

Barcani

6.837 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

18.900 €
/ lună 18.09 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Barcani!

Barcani

1.045 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
8

14.400 €
/ lună 21.11 € / mp / lună

FILM! Teren extravilan 682 mp + rulota, Floroai ...

Sărămaș

La ~5km distanță

682 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

18.900 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

De vanzare teren partial intravilan in Saramas, ...

Sărămaș

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

24.900 €
/ lună 3.82 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Saramas!

Sărămaș

La ~5km distanță

6.519 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
6

16.900 €
/ lună 2.91 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Saramas, pe punc ...

Sărămaș

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial central

Central, Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial

Central, Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

94 mp utili
Agenție

5 zile în urmă

45.000 €
/ lună 55.08 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in centrul orasului ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

817 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Barcani jud. Covasna

Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

8.310 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

57.600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare in Sita Buzaului!

Sita Buzăului

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

19.900 €
/ lună 2.44 € / mp / lună

Doua terenuri extravilane de vanzare in Sita Bu ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

8.157 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

27.800 €
/ lună 38.66 € / mp / lună

Teren 719mp la liziera padurii- Intorsura Buzau ...

Brădet

La ~10km distanță

719 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

12.500 €
/ lună 11.16 € / mp / lună

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Dobolii de Sus

La ~10km distanță

1.120 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
13

24.600 €
/ lună 8.99 € / mp / lună

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Valea Dobârlăului

La ~10km distanță

2.737 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

36.900 €
/ lună 20.41 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in loc. Buzaiel, ju ...

Buzăiel

La ~15km distanță

1.808 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Vama Buzaului Jud Brasov ...

Buzăiel

La ~15km distanță

3.261 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

67.800 €
/ lună 14.03 € / mp / lună

FILM! 4.900mp teren intravilan, cu casa, in Tuf ...

Boroșneu Mare

La ~15km distanță

4.831 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

59.900 €
/ lună 16.81 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Tufalau!

Boroșneu Mare

La ~15km distanță

3.563 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
20

900.000 €
/ lună 35.45 € / mp / lună

FILM! +25.400mp teren+Complex agrozootehnic cu ...

Boroșneu Mare

La ~15km distanță

25.391 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

125.000 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Teren Intravilan 12000 mp, Cascada Urlatoarea,p ...

Vama Buzăului

La ~15km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Stavaresti

Vama Buzăului

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de Vanzare Vama Buzaului

Dălghiu

La ~15km distanță

12.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

70.000 €
/ lună 67.44 € / mp / lună

Vand teren in vama Buzaului JD BRASOV

Vama Buzăului

La ~15km distanță

1.038 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

117.900 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Vama Buzaului

Vama Buzăului

La ~15km distanță

4.716 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

24.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand Padure tanara Fag + Brad, zona Vama Buzaul ...

Dălghiu

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

79.410 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren 10.585 mp Vama Buzaului 800m Rezervatia Z ...

Vama Buzăului

La ~15km distanță

10.588 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

2.500 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Pensiune Raw Nature, Vama Buzaului

Dălghiu

La ~15km distanță

268 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

22.800 €
/ lună 8.44 € / mp / lună

2 terenuri extravilane, Vama Buzaului,zona denu ...

Vama Buzăului

La ~15km distanță

2.702 mp teren