De vanzare teren intravilan in Kuvaszo

18.000 € / lună
20.36 € / mp / lună

Filia, Judeţul Covasna

Suprafață teren:
884 mp

Descriere spațiu comercial

A terulet utcafrontja 24.24 m. Csendes, nyugodt kornyezetben helyezkedik el. Kozelben nyaralok talalhatoak, ezaltal a terulet alkalmas befektetesi celra vagy akar egy hangulatos nyaralo kialakitasara
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte Zonă rurală
Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1391631

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Aninoasa
17.800 € / lună
Județul Covasna, Aninoasa
462 mp teren
Spațiu comercial, în Sărămaș
16.900 € / lună
Județul Covasna, Sărămaș
5.800 mp teren
Spațiu comercial, în Barcani
18.900 € / lună
Județul Covasna, Barcani
1.045 mp teren
Spațiu comercial, în Lunca Oltului
19.000 € / lună
Sfântu Gheorghe, Lunca Oltului
338 mp teren
Spațiu comercial, în Sărămaș
18.900 € / lună
Județul Covasna, Sărămaș
4.200 mp teren
Spațiu comercial, în Arcuș
19.000 € / lună
Județul Covasna, Arcuș
1.500 mp teren