Proprietăți unice: 1527
Proprietari: 515
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

3.405 €
/ lună 34.05 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT I 100 MP I ZONA T ...

Trocadero, Constanța

100 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

4.356 €
/ lună
3.600 €

Depozit 800 mp de inchiriat

CET, Constanța

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

2.722 €
/ lună
2.250 €

Depozit de inchiriat CET

CET, Constanța

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

410 €
/ lună 1.03 € / mp / lună

De inchiriat teren Saturn

Exterior Vest, Saturn

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

480 €
/ lună 3.53 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Pecineaga

136 mp utili
Agenție

Ieri
2

250 €
/ lună 9.26 € / mp / lună

inchiriez spatiul comercial lanaha scoala 40 au ...

Aurel Vlaicu, Constanța

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

2.999 €
/ lună 29.99 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial premium zona Bd. Tom ...

Central, Constanța

100 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
2

13.000 €
/ lună 20.22 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan situat in localitat ...

Nicolae Bălcescu

643 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

240.000 €
/ lună 480 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan, Constanta, Cartier Compo ...

Central, Constanța

500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

72.000 €
/ lună 49.42 € / mp / lună

Teren Intravilan - Poiana//Ovidiu

Central, Ovidiu

1.457 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

4.537 €
/ lună 60.49 € / mp / lună

De inchiriat ! Prima linie la mare deschidere l ...

Central, Mamaia

75 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

4.537 €
/ lună 60.49 € / mp / lună

De inchiriat ! Prima linie la mare deschidere l ...

Sud, Constanța

75 mp utili
2025
Agenție

6 zile în urmă
1

4.900 €
/ lună 60.49 € / mp / lună

De inchiriat Mamaia ! Prima linie la mare cu de ...

Central, Mamaia

81 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

4.840 €
/ lună 59.75 € / mp / lună

De inchiriat Mamaia ! Prima linie la mare cu de ...

Sud, Constanța

81 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

1.100 €
/ lună 10.48 € / mp / lună

Spatii birouri artera principala 3 locuri parca ...

Exterior Vest, Constanța

105 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
8

5.400 €
/ lună 11.92 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat 453 mp Constanta

Central, Constanța

453 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
5

110.000 €
/ lună 208.33 € / mp / lună

Proprietate P+1+M Costinesti Ultra Central,lang ...

Central, Costinești

528 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
10

600 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Central spatiu comercial de inchiriat

Năvodari Tabără

90 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
28

2.795 €
/ lună 18.03 € / mp / lună

Cladire premium, etaj 2 | 150 mpu + terase 57 m ...

Far, Constanța

155,7 mp utili
2E
2026
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

345 €
/ lună 23 € / mp / lună

Birou la bulevard de Inchitiat

Central, Constanța

15 mp
1960
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

35.000 €
/ lună 40.46 € / mp / lună

Teren 850 mp intravilan 23 August aproape de ma ...

23 August

865 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

580 €
/ lună 27.62 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat ideal pizza / fas ...

Inel II, Constanța

21 mp utili
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
7

37.683 €
/ lună 79 € / mp / lună

Teren de vanzare in Agigea 477 mp, deschidere 2 ...

Agigea

477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Teren livada 3000 m

Dumbrăveni

3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

5.300 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vanzare teren agricol Jud Constanta

Cobadin

150.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

10.000 €
/ lună 22.94 € / mp / lună

Teren de investitie in CARTIER NOVA in Costines ...

Central, Costinești

436 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

60.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren 4000 MP - Cheia/ Cheile Dobrogei, ju ...

Cheia

4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

13.000 €
/ lună 29.82 € / mp / lună

Teren intravilan CARTIER NOVA in Costinesti la ...

Central, Costinești

436 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren cu potential economic Ovidiu

Central, Ovidiu

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

177.760 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren intravilan 1111mp - VAMA VECHE ideal pens ...

Central, Vama Veche

1.111 mp teren