Proprietăți unice: 1528
Proprietari: 516
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

7 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in comuna Topraisar, ...

Topraisar

80 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

5.200 €
/ lună

Constanta - Halta Traian - hala 1300mp

Halta Traian, Constanța

Agenție

3 săptămâni în urmă
10

300 €
/ lună
350 €
5.66 € / mp / lună

Spatiu comercial si locuința deasupra- Stațiune ...

Neptun

53,81 mp utili
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

16.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Vand Teren 500m Cobadin str. Primaverii

Cobadin

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

46.000 €
/ lună 89.67 € / mp / lună

Vind Teren la mare in Eforie Nord 513 mp linga ...

Nord, Eforie

513 mp teren
3E
Agenție

3 zile în urmă
15

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu Comercial 40mp - 3 camere - Ferdinand - ...

Gara, Constanța

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

225.000 €
/ lună 703.13 € / mp / lună

Teren , zona Stadion, str.Primaverii

Stadion, Constanța

320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

300.000 €
/ lună 428.57 € / mp / lună

Teren de vanzare in ovidiu strada nationala

Central, Ovidiu

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

315.000 €
/ lună 57.27 € / mp / lună

Teren construibil 5471 mp, rezidential Mangalia

Central, Mangalia

5.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Vand teren intravilan Lazu - 1000 m2 - 65000 E

Lazu

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

43.500 €
/ lună 90.63 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Cumpana zona Betty ...

Cumpăna

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

15.000 €
/ lună 0.38 € / mp / lună

Vindem teren agricol 4 hectare la intrare in Ha ...

Limanu

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

39.900 €
/ lună 63.03 € / mp / lună

Teren CENTRAL Corbu, 633 mp, 31 m deschidere, t ...

Corbu

633 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in 2Mai

Central, Vama Veche

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

15.000 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Teren extravilan

Agigea

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Potârnichea

2.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

85.000 €
/ lună 128.01 € / mp / lună

Cumpana,Teren Intravilan Construibil, Aproape d ...

Cumpăna

664 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

2.330.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren extravilan cu deschidere la DN, Navodari, ...

Central, Mamaia

23.300 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

14.000 €
/ lună 36.18 € / mp / lună

Teren intravilan Techirghiol - King Pavaj

Central, Techirghiol

387 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

250.000 €
/ lună 716.33 € / mp / lună

Teren Eforie Nord, zona Hotel Europa, Particula ...

Nord, Eforie

349 mp teren
2E
Agenție

4 zile în urmă
1

35.000 €
/ lună 42.07 € / mp / lună

23 August Intrare - Teren Intravilan 830MP cu 2 ...

23 August

832 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

2.238 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Faleza Nord, spatiu comercial din constructie 1 ...

Faleza Nord, Constanța

191 mp utili
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
5

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Medgidia

Central, Medgidia

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

17.000 €
/ lună 51.05 € / mp / lună

Vand teren intravilan Tuzla

Tuzla

333 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

52.000 €
/ lună 11.56 € / mp / lună

Varianta Constanta-Ovidiu, proprietar, vand ter ...

Central, Ovidiu

4.500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

522.500 €
/ lună 55 € / mp / lună

Zona Industriala | Teren 9500 Mp | Posibilitate ...

Zona Industrială, Constanța

9.500 mp teren
2E
Agenție

5 zile în urmă
6

104.000 €
/ lună 110.40 € / mp / lună

Teren de vanzare Techirghiol

Ultracentral, Techirghiol

942 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

13.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Oportunitate investitie teren Costinesti

Schitu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Legmas Navodari

Central, Năvodari

8.133 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

150.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren cu PUZ, centura Constanta-Ovidiu DN3C

Centură, Constanța

2.000 mp teren