Proprietăți unice: 1528
Proprietari: 515
Agenție

1 săptămână în urmă
1

139.999 €
/ lună 140.00 € / mp / lună

Teren 1.000 mp Palazu Mare Constanta - deschide ...

Palazu Mare

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

330.400 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren intravilan 2.065mp - Vama Veche ideal pen ...

Central, Vama Veche

2.065 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

400.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 20.364 mp 23 August Constanta | 1 km de M ...

Central, Olimp

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.999.999 €
/ lună 28.28 € / mp / lună

Teren 70.717 mp Navodari Constanta Nord | Inves ...

Lumina

70.717 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

699.999 €
/ lună 700.00 € / mp / lună

Teren intravilan 1000mp Constanta - aproape de ...

Central, Constanța

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

146.320 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren intravilan 2480 mp Lazu oportunitate inve ...

Lazu

2.480 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

22.500 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

TEREN PRETABIL ACTIVITATI COMERCIALE ,DESCHIDER ...

Nord, Ovidiu

15.000 mp teren
f.s. 93 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

450 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

Interioara 3 - Spatiu comercial suprafata 38 mp

Zona Industrială, Constanța

38 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

229 €
/ lună 16.36 € / mp / lună

Birou ultracentral - Sala Sporturilor

Ultracentral, Constanța

14 mp
1938
3E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
18

883 €
/ lună
791 €
17.66 € / mp / lună

NOU! Spatii de birouri premium de inchiriat | B ...

Far, Constanța

50 mp utili
2E
2026
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

237 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Vama Veche

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

89.000 €
/ lună 189.36 € / mp / lună

Teren de vanzare Zona Vila Cucoanei KM5, Consta ...

Central, Constanța

470 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

11.000 €
/ lună 26.19 € / mp / lună

Teren Techirghiol 420mp intravilan zona depozit ...

Central, Techirghiol

420 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan 27000 m2 in comuna 23 Aug ...

23 August

27.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

89.000 €
/ lună 89 € / mp / lună

Teren 1000 mp Costinesti Golful Francez | Veder ...

Central, Costinești

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

50.000 €
/ lună 86.96 € / mp / lună

Casa din piatra cu teren 575 mp Oportunitate re ...

Tuzla

575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

40.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

OCAZIE | Casa + 1600 mp Teren +APA + GARD usii ...

Plopeni

1.600 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

5.000 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în Centru

Central, Constanța

360 mp utili
2E
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

2.950 €
/ lună 2.46 € / mp / lună

Închiriere Hală zona Palas/Autostradă, Constanț ...

Brătianu, Constanța

1.200 mp utili
2022
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

957 €
/ lună
791 €
13.67 € / mp / lună

Spațiu comercial Alexandru Lapusneanu

Casa de Cultură, Constanța

70 mp utili
1E
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

140.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil, {4000mp} in ...

Agigea

1 camere
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

2.865 €
/ lună 52.09 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Neptun Bazar Doina

Central, Neptun

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

41.400 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

vand teren vama veche - 27600 mp

Central, Vama Veche

27.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.200.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren zona Legmas 20000mp

Central, Năvodari

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

125 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Costinesti langa Beach ...

Central, Costinești

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

110.000 €
/ lună 119.96 € / mp / lună

Teren 917 mp Valu lui Traian ideal casa investi ...

Valu lui Traian

917 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Eforie Nord langa Pod ...

Nord, Eforie

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
14

575 €
/ lună
650 €
12.78 € / mp / lună

✅Proprietar: Spațiu comercial strada ...

Central, Constanța

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.155 €
/ lună
1.260 €
16.50 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral

Trocadero, Constanța

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

1.250 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Tomis I, artera circulata, spatiu comercial ame ...

Tomis I, Constanța

70 mp utili