Proprietăți unice: 1528
Proprietari: 516
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
2

6.909 €
/ lună 11.52 € / mp / lună

Teren/lot casa 600mp in Mihail Kogalniceanu, ce ...

Mihail Kogălniceanu

600 mp teren
Agenție

Ieri
15

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Vanzare loturi teren intravilan Vama Veche mini ...

Central, Vama Veche

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

5.000 €
/ lună

Costinesti loc Rulota sau spatiul comercial chi ...

Central, Costinești

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

385 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu Comercial Stradal Pretabil Coafoar Frize ...

Trocadero, Constanța

35 mp utili
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

1.000 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

ICIL - Policlinica CFR, imobil 4 camere, 170 mp ...

ICIL, Constanța

170 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

750 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Zona Trocadero , imobil 90 mp., IDEAL BIROURI, ...

Trocadero, Constanța

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 10.000 mp intravilan agricol Mihail Kogal ...

Mihail Kogălniceanu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

18.000 €
/ lună 180 € / mp / lună

Spatiu comercial Mamaia-Nord

Nord, Mamaia

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

90 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Teren de vanzare.

Valu lui Traian

250 mp teren
Agenție

Ieri
3

98.000 €
/ lună 107.10 € / mp / lună

Teren intravilan-zona KM5

Central, Constanța

915 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

189.000 €
/ lună 189 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Municipiul Const ...

Sud, Constanța

1.000 mp teren
Agenție

Ieri
5

66.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren la intrarea in Ovidiu - pozitie ideala

Central, Ovidiu

330 mp teren
Agenție

Ieri
8

670.000 €
/ lună 269.29 € / mp / lună

Teren ideal dezvoltare imobiliara.

Central, Constanța

2.488 mp teren
Agenție

Ieri
2

500.000 €
/ lună 38.10 € / mp / lună

Teren Varianta Ovidiu Constanta 38 /Mp

Central, Constanța

13.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

250 €
/ lună 9.26 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial langa scoala 40 Aure ...

Aurel Vlaicu, Constanța

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

97.000 €
/ lună 194 € / mp / lună

Teren intravilan cu utilitati si vedere directa ...

Central, Eforie

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

900 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona Dacia

Dacia, Constanța

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

901 €
/ lună 12.34 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat 80 mp ultracentra ...

Ultracentral, Constanța

73 mp utili
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

422 €
/ lună 9.59 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Ultracentral liceul pedagog ...

Central, Constanța

44 mp
1970
1E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

21.999 €
/ lună 55.00 € / mp / lună

Teren Techirghiol intravilan

Central, Techirghiol

400 mp teren
Agenție

2 zile în urmă

1.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Salon masaj erotic , Mamaia , ...

Central, Mamaia

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

320 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Cumpăna

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

25 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial pe bl Aurel Vlaicu n ...

Aurel Vlaicu, Constanța

130 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
1

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Exclusivitate Tuzla teren intravilan prima lini ...

Tuzla

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

15.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan 2 Mai

Central, 2 Mai

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

50.000 €
/ lună 111.11 € / mp / lună

Teren 450m intravilan Venus

Central, Venus

450 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
5

1.000.000 €
/ lună 67.04 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan Limanu Vama Veche 14.9 ...

Central, Vama Veche

14.916 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

288 €
/ lună 14.40 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Mamaia

20 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

1.160 €
/ lună

Inchiriere Teren Mamaia - zona Butoaie - 318 mp

Central, Constanța

Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

1.500 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial 75mp, vitrina stradala 12 m - ...

Tomis Nord, Constanța

75 mp utili
1985