Proprietăți unice: 8
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

7 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in comuna Topraisar, ...

Topraisar

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan Topraisar

Topraisar

1.216 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren 1100 mp in Topraisar, 30 euro mp

Topraisar

1.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

54.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 m2, comuna Topraisar

Topraisar

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Oportunitate!!! Teren intravilan

Topraisar

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare

Topraisar

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Vand teren Topraisar Constanta

Topraisar

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

18.500 €
/ lună 24.67 € / mp / lună

Vand Schimb teren-loc de casa-variante auto

Topraisar

750 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

24 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vinzare 3200mp intravilan.

Movilița

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 1.65 ha

Movilița

La ~5km distanță

16.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

20.000 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Teren intravilan

Mereni

La ~10km distanță

2.100 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

20.000 €
/ lună 10.86 € / mp / lună

Teren intravilan sat Lanurile

Lanurile

La ~10km distanță

1.842 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500 €
/ lună

Inchiriez teren intravilan liber

Techirghiol

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

23.000 €
/ lună 53.49 € / mp / lună

Vanzare teren Techirghiol

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

25.000 €
/ lună 68.31 € / mp / lună

Teren Techirghiol

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

366 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ultracentral Techirghiol

Ultracentral, Techirghiol

La ~15km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

9.500 €
/ lună 19 € / mp / lună

Vand schimb cu auto

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Proprietar, vand teren in Techirghiol, 600 mp, ...

Techirghiol

La ~15km distanță

1.000 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

5.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez hala Techirghiol

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

12.800 €
/ lună 17.04 € / mp / lună

Teren de vanzare pe malul lacului Techirghiol

Techirghiol

La ~15km distanță

751 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

43.900 €
/ lună 79.82 € / mp / lună

Teren de vanzare Techirghiol

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

690.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare Techirghiol

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

29.000 €
/ lună 72.50 € / mp / lună

Teren intravilan - 400 MP

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

314 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Cumpăna

La ~15km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.500 €
/ lună 99.60 € / mp / lună

Teren de vanzare Cumpana, Constanta,Str. Carol ...

Cumpăna

La ~15km distanță

497 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Cumpana/Constanta

Cumpăna

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

40.000 €
/ lună 30.37 € / mp / lună

Teren intravilan

Cumpăna

La ~15km distanță

1.317 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

60.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren 500 mp, Central Cumpana, PT+DTAC+avize

Cumpăna

La ~15km distanță

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

750 €
/ lună 8.43 € / mp / lună

Spatiu comercial,Tuzla intre Eforie si Costines ...

Tuzla

La ~15km distanță

89 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

38.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Teren intravilan Tuzla 665 mp aproape de plaja

Tuzla

La ~15km distanță

665 mp teren