Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă

480 €
/ lună 3.53 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Pecineaga

136 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

SVN Logistic Park hale noi de inchiriat .precon ...

23 August

La ~5km distanță

8.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan 27000 m2 in comuna 23 Aug ...

23 August

La ~5km distanță

27.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

35.000 €
/ lună 40.46 € / mp / lună

Teren 850 mp intravilan 23 August aproape de ma ...

23 August

La ~5km distanță

865 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35.500 €
/ lună 59.17 € / mp / lună

Schimb cu Auto Teren intravilan 23 August,Olimp ...

23 August

La ~5km distanță

600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 1000 mp intravilan 23 August

23 August

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

28.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Loturi teren intravilan Malul Marii 23 August

23 August

La ~5km distanță

20 camere
400 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 43.75 € / mp / lună

Teren Intravilan

23 August

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 55.56 € / mp / lună

Vand Teren intravilan Olimp

Central, Olimp

La ~10km distanță

450 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

28.000 €
/ lună 54.47 € / mp / lună

Urgent vand Teren 514mp intravilan Olimp super ...

Olimp

La ~10km distanță

514 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

4.999 €
/ lună
4.875 €
71.41 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial Neptun

Central, Neptun

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

10.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Soatiu comercial

Central, Neptun

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pe sezon.

Central, Neptun

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

2.865 €
/ lună 52.09 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Neptun Bazar Doina

Central, Neptun

La ~10km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.800.000 €
/ lună 219.51 € / mp / lună

Oportunitate! Complex Turistic in Venus 8.200 m ...

Central, Venus

La ~10km distanță

8.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

200.000 €
/ lună 133.33 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp Cap Aurora, Mangalia

Venus

La ~10km distanță

1.500 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

50.000 €
/ lună 111.11 € / mp / lună

Teren 450m intravilan Venus

Central, Venus

La ~10km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

7.500 €
/ lună 125 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial cu 2 terase in stati ...

Central, Jupiter

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

98.000 €
/ lună 108.53 € / mp / lună

Teren Intravilan Jupiter / neptun

Central, Jupiter

La ~10km distanță

903 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

82.000 €
/ lună 164 € / mp / lună

Teren si casa vacanta 4 anotimpuri

Schitu

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.820 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan Costinesti Schitu 847mp zona l ...

Schitu

La ~10km distanță

847 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

13.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Oportunitate investitie teren Costinesti

Schitu

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

43.000 €
/ lună 43 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 m Limanu

Limanu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

43.000 €
/ lună 63.14 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare In Comuna Limanu

Limanu

La ~10km distanță

681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 40.60 € / mp / lună

Teren de vanzare Limanu

Limanu

La ~10km distanță

862 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

28.000 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

De vanzare 1Ha teren la 1,5km de Mare, Limanu-M ...

Limanu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

15.000 €
/ lună 0.38 € / mp / lună

Vindem teren agricol 4 hectare la intrare in Ha ...

Limanu

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

23.500 €
/ lună 78.33 € / mp / lună

Teren Intravilan Costinesti

Central, Costinești

La ~10km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez magazine Faleza Costinesti

Central, Costinești

La ~10km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

4.000 €
/ lună 74.07 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Costinesti

Central, Costinești

La ~10km distanță

54 mp utili