Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
5

31.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Constanta Business Park, hale Industriale, 7.00 ...

Sud, Constanța

Agenție

3 luni în urmă
10

1.250.000 €
/ lună 34.81 € / mp / lună

Teren industrial de vanzare, zona Poarta 7, Con ...

Sud, Constanța

35.912 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
19

105.000 €
/ lună 278.51 € / mp / lună

Vanzare Teren perfect 377 mp. cu Autorizatie Co ...

Sud, Constanța

377 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

289.000 €
/ lună 1,740.96 € / mp / lună

Spatiu Comercial 166mp - Autogara Sud Constanta

Sud, Constanța

166 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

22.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Parc logistic in Constanta, buid to suit, cu mu ...

Sud, Constanța

5.000 mp utili
5.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Constanța

La ~5km distanță

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

400 €
/ lună

Lucrez teren arabil in arenda 2000 lei/ ha

Central, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 14.81 € / mp / lună

Sp.comercial,Bd Mamaia,Central

Central, Constanța

La ~5km distanță

27 mp utili

Agenție

Mai mult de un an
5

21.500 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Spatiu Depozitare Aproape Port Constanta, 5.000 ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp utili
50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.400 €
/ lună 6.83 € / mp / lună

Casa de inchiriat pentru birouri in Constanta

Central, Constanța

La ~5km distanță

205 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

inchiriez spatiu in centru

Central, Constanța

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
21

2.498 €
/ lună
2.065 €
12.49 € / mp / lună

Centru, spatiu birouri PREMIUM , ULTRAAMENAJAT

Central, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
200 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

2.000 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Restaurant Lido Mamaia de inchiriat sau de vanz ...

Nord, Constanța

La ~5km distanță

1.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

2.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat suprafa?a de 300 ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

300 mp utili
2008
Agenție

Mai mult de un an
2

800 €
/ lună
901 €
15.38 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL ULTRACENTRAL

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

52 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
8

2.420 €
/ lună
2.000 €
12.10 € / mp / lună

Bdul Mamaia - cladire reprezentativa + loc de p ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

200 mp
7E
Agenție

7 luni în urmă
5

3.300 €
/ lună 34.38 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, zona ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

96 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
20

1.001 €
/ lună 10.01 € / mp / lună

Birouri/ sedii de firma in Centrul Constantei

Central, Constanța

La ~5km distanță

100 mp
1924
3E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,001 € și 1.300 €
Agenție

5 luni în urmă
9

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri in Cladire noua

Central, Constanța

La ~5km distanță

200 mp utili
8E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

15 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 450 mp, zona Eur ...

Vest, Constanța

La ~5km distanță

450 mp utili
2022
Agenție

10 luni în urmă
9

2.800 €
/ lună 39.44 € / mp / lună

Hala - Zona Interioara

Central, Constanța

La ~5km distanță

71 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
10

5.000 €
/ lună 12.76 € / mp / lună

Centru - Bd. Mamaia , spatiu IDEAL BIROURI in c ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

392 mp
Parter
Agenție

5 luni în urmă
2

200 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Ultracentral, Primarie, birou 11mp, etaj 1, inc ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

11 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

250 €
/ lună 25 € / mp / lună

inchiriez cabinet

Central, Constanța

La ~5km distanță

10 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
10

5.001 €
/ lună 277.83 € / mp / lună

Spațiu de birouri Ultracentral

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

18 mp
Etaj 3 / 3
1965
3E
Agenție

8 luni în urmă
17

3.600 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vila ultracentral Constanța

Central, Constanța

La ~5km distanță

400 mp
2000
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

564 €
/ lună 12 € / mp / lună

Birou de inchiriat 27mp + 80mp dependinte inclu ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

47 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
12

1.574 €
/ lună
1.301 €
8.46 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat in Cumpana Soseau ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

186 mp utili
3E
2018
Agenție

6 luni în urmă
6

280 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birouri de Inchiriat 28 mp central.

Central, Constanța

La ~5km distanță

28 mp
5E
Agenție

3 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 13.13 € / mp / lună

Centru - Spatiu stradal, 99 mp, cu vad comercia ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

99 mp utili
2018