Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
12

1.000 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu Comercial 64mp utili - Zona Ultracentral ...

Zorile, Constanța

64 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.200 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

De inchiriat teren Faleza Nord

Central, Constanța

La ~5km distanță

383 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

400 €
/ lună 16 € / mp / lună

ULTRACENTRAL SPATIU PENTRU BIROURI SUPRAFATA ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

25 mp
2005
5E
Agenție

11 luni în urmă
8

911 €
/ lună 10.72 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial zona Centru

Central, Constanța

La ~5km distanță

85 mp utili
1E
1992
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 911 € și 950 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.400 €
/ lună 6.83 € / mp / lună

Casa de inchiriat pentru birouri in Constanta

Central, Constanța

La ~5km distanță

205 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

115 €
/ lună 1.15 € / mp / lună

Ultracentral, Spatiu sau Sediu social de Inchir ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

100 mp
1E
Agenție

9 luni în urmă
10

1.450 €
/ lună
1.199 €
8.90 € / mp / lună

Sp comercial central (parter stradal, renovat) ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

163 mp utili
4E
2010
Agenție

9 luni în urmă
8

1.272 €
/ lună 6 € / mp / lună

birou etj 1/2 open space chicineta, gr sanitar, ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

212 mp
2015
2E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

564 €
/ lună 12 € / mp / lună

Birou de inchiriat 27mp + 80mp dependinte inclu ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

47 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

31.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Constanta Business Park, hale Industriale, 7.00 ...

Sud, Constanța

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat hale industriale Constan?a Str. Ce ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

3.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Constanța

La ~5km distanță

330 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
11

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatii de birouri Luminos/ 190-350 mp / in clad ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

350 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
5

1.206 €
/ lună
997 €
11.49 € / mp / lună

Ultracentral, spatiu pretabil multiple activita ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

105 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

400 €
/ lună

Lucrez teren arabil in arenda 2000 lei/ ha

Central, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
5

22.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Parc logistic in Constanta, buid to suit, cu mu ...

Sud, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp utili
5.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

191 €
/ lună 17.36 € / mp / lună

Spatiu birouri in zona Victoria -Emag , 1000 l ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

11 mp
2E
Agenție

Mai mult de un an

550 €
/ lună
600 €
9.17 € / mp / lună

inchiriez Spatiu Birou

Central, Constanța

La ~5km distanță

60 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Agenție

9 luni în urmă
7

2.800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial et 1 si 2 - 350mp /nivel ultra ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

700 mp utili
3E
2017
Agenție

10 luni în urmă
9

2.800 €
/ lună 39.44 € / mp / lună

Hala - Zona Interioara

Central, Constanța

La ~5km distanță

71 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
10

650 €
/ lună 7.22 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral (fost E ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

1.000 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Ultracentral, spatiu IDEAL BIROURI, 104 mp., et ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
104 mp
Etaj 1
Agenție

8 luni în urmă
17

3.600 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vila ultracentral Constanța

Central, Constanța

La ~5km distanță

400 mp
2000
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 1,750.00 € / mp / lună

vand spatiu comercial

Central, Constanța

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

9 luni în urmă

3.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

600 mp open space

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

200 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat birou

Central, Constanța

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

330 €
/ lună 23.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial Complex EDEN pe Bd. Soveja 14 ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

14 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
16

999 €
/ lună 11.89 € / mp / lună

Imobil parter - zona centrala -str Decebal col ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

84 mp utili
1E
Agenție

7 luni în urmă
5

3.300 €
/ lună 34.38 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, zona ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

96 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

15 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 450 mp, zona Eur ...

Vest, Constanța

La ~5km distanță

450 mp utili
2022