Proprietăți unice: 54
Proprietari: 54
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

699 €
/ lună 19.97 € / mp / lună

Spatiu comercial Tomis 3 Constanta

Central, Constanța

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

11.000 €
/ lună 25.40 € / mp / lună

Vanzare teren Corbu

Central, Constanța

433 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

490.000 €
/ lună 611.74 € / mp / lună

Teren 801 mp de vanzare Compozitorilor (Baba No ...

Central, Constanța

801 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriere Cabinet Medical

Central, Constanța

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.921.008 €
/ lună
1.919.275 €
45,738.29 € / mp / lună

De Inchiriat Spa?iu Comercial

Central, Constanța

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

250 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Salon inchiriere Constan?a ZONA IPJ, Bld. Mamai ...

Central, Constanța

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

800 €
/ lună
850 €
12.50 € / mp / lună

Spa?iu de salon premium de inchiriat Frizerie C ...

Central, Constanța

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren agricol de inchiriat

Central, Constanța

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand sau inchiriez teren extravilan

Central, Constanța

102.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

491 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Inchiriez teren 2500 mp Navodari

Central, Constanța

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

450 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu central perfect pentru masaj, ...

Central, Constanța

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

600 €
/ lună

Inchiriere spatiu

Central, Constanța

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

2.200 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Spa?iu comercial

Central, Constanța

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

inchiriez spatiu in centru

Central, Constanța

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

250 €
/ lună 25 € / mp / lună

inchiriez cabinet

Central, Constanța

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 1,750.00 € / mp / lună

vand spatiu comercial

Central, Constanța

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

200 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat birou

Central, Constanța

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

292.750 €
/ lună 815.46 € / mp / lună

De vanzare hala inchiriata cu 2 mii euro luna B ...

Central, Constanța

359 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

330 €
/ lună 23.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial Complex EDEN pe Bd. Soveja 14 ...

Central, Constanța

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Constanța

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.400 €
/ lună 6.83 € / mp / lună

Casa de inchiriat pentru birouri in Constanta

Central, Constanța

205 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

4.375 €
/ lună 25.74 € / mp / lună

Societate,ofera spre inchiriere spatiu comercia ...

Central, Constanța

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

spatiu de inchiriat 60mp (util), zona centru-sp ...

Central, Constanța

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

400 €
/ lună

Lucrez teren arabil in arenda 2000 lei/ ha

Central, Constanța