Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

2.200 €
/ lună 24.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 260 mp zona Far

Far, Constanța

90 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

19 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Spatiu evenimente Poarta 6

Poarta 6, Constanța

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.800 €
/ lună 18.37 € / mp / lună

Spatiu comercial Poarta 6

Poarta 6, Constanța

La ~5km distanță

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Km 4, Constanța

La ~5km distanță

20 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

150 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Km 4, Constanța

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

767 €
/ lună 13.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Casa de Cultura

Casa de Cultură, Constanța

La ~5km distanță

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

6.720 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial premium, clădire nouă – 560 mp

Casa de Cultură, Constanța

La ~5km distanță

560 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

96.000 €
/ lună 192 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 500 mp Zona Veterani Km 5 ...

Km 5, Constanța

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50.000 €
/ lună 87.26 € / mp / lună

Teren de vanzare

Km 5, Constanța

La ~5km distanță

573 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

88.000 €
/ lună 251.43 € / mp / lună

Vand teren in km 5

Km 5, Constanța

La ~5km distanță

350 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

310.000 €
/ lună
340.000 €
232.38 € / mp / lună

Teren de construit 1334mp km 5 strada Flavia Co ...

Km 5, Constanța

La ~5km distanță

1.334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

900 €
/ lună 15 € / mp / lună

Ofer pt inchiriere spa?iu comercial din constru ...

Abator, Constanța

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Platforma betonata

CET, Constanța

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

1.200.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren zona Sere Constanta

CET, Constanța

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

13 €
/ lună 0.35 € / mp / lună

Închiriere Spațiu Medical

Km 4-5, Constanța

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

2.793 €
/ lună 19 € / mp / lună

Spațiu comercial cu vitrină și parcare, KM 4-5, ...

Km 4-5, Constanța

La ~5km distanță

147 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 40 mp stradal, vad b ...

ICIL, Constanța

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

18.000 €
/ lună 36 € / mp / lună

Teren extravilan agricol, Constanta, Vecinatate ...

Viile Noi, Constanța

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

330 €
/ lună 23.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial Complex EDEN pe Bd. Soveja 14 ...

Inel I, Constanța

La ~5km distanță

14 mp utili
1982 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

154.000 €
/ lună 64.03 € / mp / lună

PROPRIETAR- Teren Intravilan ConstantaZona Pala ...

Palas, Constanța

La ~5km distanță

2.405 mp teren
8E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

480 €
/ lună 12.63 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Palas, Constanța

La ~5km distanță

38 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

225.000 €
/ lună 703.13 € / mp / lună

Teren , zona Stadion, str.Primaverii

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Birou

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.250 €
/ lună
1.300 €
12.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial 103mp rampa doua ...

Inel II, Constanța

La ~5km distanță

102 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

580 €
/ lună 27.62 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat ideal pizza / fas ...

Inel II, Constanța

La ~5km distanță

21 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

20 €
/ lună 1.11 € / mp / lună

Caut sa inchiriez garaj zona Inel 2

Inel II, Constanța

La ~5km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Primo, Constanța

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.300 €
/ lună 13.27 € / mp / lună

Spa?iu birouri 98 mp central, ideal firma 5 10 ...

Tomis Mall, Constanța

La ~5km distanță

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.800 €
/ lună
1.700 €
12 € / mp / lună

Spa?iu comercial 170 mp zona centrala Constan?a ...

Tomis Mall, Constanța

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

400 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Anda, Constanța

La ~5km distanță

38 mp utili