Proprietar
Proprietăți unice: 153
Proprietari: 51
Agenție

3 zile în urmă
7

495 €
/ lună 9 € / mp / lună

Zona centala - birou - 2 camere

Central, Constanța

55 mp
1970
1E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.601 €
/ lună 11.69 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL | BLD MAMAIA | EXPUNER ...

Central, Constanța

137 mp utili
3E
1999
Agenție

1 săptămână în urmă
6

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu comercial- Poliția Rutiera

Central, Constanța

50 mp utili
1E
1999

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

701 €
/ lună 12.75 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat

Central, Constanța

55 mp utili
8E
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

422 €
/ lună 10.55 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Ultracentral liceul pedagog ...

Central, Constanța

40 mp
1970
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1.160 €
/ lună

Inchiriere Teren Mamaia - zona Butoaie - 318 mp

Central, Constanța

Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

345 €
/ lună 23 € / mp / lună

Birou la bulevard de Inchitiat

Central, Constanța

15 mp
1960
Agenție

3 zile în urmă
3

699.999 €
/ lună 700.00 € / mp / lună

Teren intravilan 1000mp Constanta - aproape de ...

Central, Constanța

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

89.000 €
/ lună 189.36 € / mp / lună

Teren de vanzare Zona Vila Cucoanei KM5, Consta ...

Central, Constanța

470 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

5.000 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în Centru

Central, Constanța

360 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

575 €
/ lună
650 €
12.78 € / mp / lună

✅Proprietar: Spațiu comercial strada ...

Central, Constanța

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

13.000 €
/ lună 19.85 € / mp / lună

Vand teren intravilan Nisipari

Central, Constanța

655 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.420 €
/ lună 8.01 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona Inel 2

Central, Constanța

302 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

195.000 €
/ lună 312 € / mp / lună

Teren de vanzare Constanta

Central, Constanța

625 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Exclusivitate hala 300 sau 600 mp, zona sere

Central, Constanța

300 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

1.800 €
/ lună 10.59 € / mp / lună

Ultracentral, SPATIU COMERCIAL 170 mp., renovat ...

Central, Constanța

170 mp utili
1925
Agenție

1 lună în urmă
28

5.800 €
/ lună 13.49 € / mp / lună

Ultracentral - cladire emblematica D+P+1+M, 430 ...

Central, Constanța

430 mp utili
2E
Agenție

1 lună în urmă

6.050 €
/ lună 11 € / mp / lună

550 mp Spatiu comercial ultracentral Constanta

Central, Constanța

550 mp utili
2E
2002
Agenție

1 lună în urmă
12

1.600 €
/ lună 10.32 € / mp / lună

Centru, spatiu comercial 155 mp., front stradal ...

Central, Constanța

155 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,600 € și 1.937 €
Agenție

1 lună în urmă
5

750 €
/ lună 5 € / mp / lună

Centru - Tomis Mall, spatiu 150 mp., intrare di ...

Central, Constanța

150 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
6

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

SPATIU BIROURI | CENTRAL | BD MAMAIA | LIBER

Central, Constanța

2 camere
50 mp
Parter / 1
1E
Agenție

1 lună în urmă
14

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu de birouri central 2 camere in aproprier ...

Central, Constanța

50 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
1

360 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatii comerciale- centru.

Central, Constanța

60 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
15

960 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu 160 mp Birouri Sediu Firma Cabinet Avoca ...

Central, Constanța

160 mp
2000
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 960 € și 1.000 €
Agenție

2 luni în urmă
7

7.863 €
/ lună
6.499 €
18.37 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat Central Bd. Tomis ...

Central, Constanța

428,09 mp utili
10E
1975
Agenție

3 luni în urmă
21

2.498 €
/ lună
2.065 €
12.49 € / mp / lună

Centru, spatiu birouri PREMIUM , ULTRAAMENAJAT

Central, Constanța

1 camere
200 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
12

1.574 €
/ lună
1.301 €
8.46 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat in Cumpana Soseau ...

Central, Constanța

186 mp utili
3E
2018
Agenție

4 luni în urmă
14

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

CENTRU TOMIS MALL- Birouri luminoase cu cheltu ...

Central, Constanța

1 camere
40 mp
Etaj 4 / 5
2006
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

6.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu comercial în imobil clădi ...

Central, Constanța

400 mp utili
5E
2026
Agenție

5 luni în urmă
32

801 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

CENTRU TEPES VODA (cod03)- Casa idela pentru bi ...

Central, Constanța

5 camere
120 mp
Parter
1927