Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
6

577.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

De vanzare teren Fundatura 27500mp - intravilan

Fundătura

27.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

77.400 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren cu potential industrial Luna de Jos, Daba ...

Fundătura

8.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 5.15 € / mp / lună

Teren partial intravilan, 9700 mp, Fundatura

Fundătura

9.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
/ lună 28.42 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1.478m2 in Fundatur ...

Fundătura

1.478 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

152.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren extravilan langa Halta Fundatura

Fundătura

30.400 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

599.000 €
/ lună 26.74 € / mp / lună

Comision %! Teren intravilan 22 400 mp, plan, s ...

Fundătura

22.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

195.000 €
/ lună 20.02 € / mp / lună

Teren intravilan pentru Hale in Iclod 9.741m2, ...

Iclod

La ~5km distanță

9.741 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

600.000 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

De vanzare 39 Ha teren Iclod

Iclod

La ~5km distanță

390.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

290.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Comicion 0%Teren 10000 mp, front 60 m la DN, A/ ...

Iclozel

La ~5km distanță

10.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

21.000 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

1000 mp (35 min de cluj) in Iclozel - la poalel ...

Iclozel

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

17.556 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Vand 1064 mp teren intravilan Barlea judetul Cl ...

Bârlea

La ~5km distanță

1.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan

Răscruci

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Inchiriez teren 1500.mp Rascruci

Răscruci

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

32.000 €
/ lună 27.23 € / mp / lună

Teren de vanzare construibil in localitatea ICL ...

Răscruci

La ~5km distanță

1.175 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

65.000 €
/ lună 45.20 € / mp / lună

Teren intravilan contruibil in Rascruci

Răscruci

La ~5km distanță

1.438 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

403.179 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Răscruci

La ~5km distanță

19.199 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
13

1.500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

De inchiriat Hala 210 mp cu teren 800 mp, Bonti ...

Bonțida

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
7

302.736 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren intravilan 100 ari front 80 ml utilitati ...

Ghirolt

La ~5km distanță

12.614 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Livada de pomi tineri

Aluniș

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

37.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren Intravilan 2000mp + 3000mp Extravilan | Z ...

Aluniș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

60.000 €
/ lună 31.58 € / mp / lună
65.000 €

Teren de vanzare

Sic

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

59.900 €
/ lună 39.93 € / mp / lună

Teren intravilan cu casa veche, 1500 mp, locali ...

Sic

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

24.900 €
/ lună 8.30 € / mp / lună

Teren intravilan, 3000mp

Sic

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

58.500 €
/ lună 11.97 € / mp / lună

Teren Intravilan 4900mp Dabaca - Cluj - Proiect ...

Dăbâca

La ~10km distanță

2 camere
4.887 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 5ha Borsa,jud.Cluj

Borșa

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Bunesti Intravilan vanzare

Bunești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

65.000 €
/ lună 20.31 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Bonț

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

44.000 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Teren de 11200mp cu potential pentru investitii ...

Bonț

La ~10km distanță

11.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

70.000 €
/ lună 2.69 € / mp / lună

Teren de 26000mp cu potential pentru investitii ...

Bonț

La ~10km distanță

26.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

10.350 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial, Clasa A, 2300 mp, Cluj

Bonț

La ~10km distanță

2.300 mp utili