Teren intravilan 4.200 mp | Bunesti, jud. Cluj | Front 40 m la drum e

89.000 € / lună
21.23 € / mp / lună

Buneşti, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
4.193 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan de 4.200 mp, cu front stradal de 40 metri la drum european vizibilitate excelenta si acces direct, fara restrictiile specifice terenurilor extravilane. Specificatii - Suprafata: 4.200 mp, integral intravilan - Front stradal: 40 m la drum european - Acces direct, vizibilitate maxima Potrivit pentru Locuinta, spatiu comercial, pensiune, showroom, sediu firma sau orice proiect mixt. Suprafata generoasa ofera libertate maxima de proiectare. Locatie Bunesti, judetul Cluj cadru linistit, natura, cu acces rapid la principalele artere rutiere. Listare exclusiva ImobilArt. Contact: (folosesti formularul de contact) Mihai, ImobilArt Str. Avram Iancu nr. 17, Dej
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1640331

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1615 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1633 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1682 m
parks
Teren de antrenament
Recreere aprox. 1713 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Dezmir
84.900 € / lună
Județul Cluj, Dezmir
959 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Mihai Viteazu
95.485 € / lună
Județul Cluj, Mihai Viteazu
1.469 mp teren
Spațiu comercial, în Feleacu
90.000 € / lună
Județul Cluj, Feleacu
1.335 mp teren
Spațiu comercial, în Tăuți
82.800 € / lună
Județul Cluj, Tăuți
1.035 mp teren
Spațiu comercial, în Corușu
87.000 € / lună
Județul Cluj, Corușu
2.900 mp teren
Spațiu comercial, în Grigorescu
95.000 € / lună
Cluj-Napoca, Grigorescu