Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €
/ lună 19.99 € / mp / lună

Teren de vanzare, Zona linistita, ideal constru ...

Ocna Dejului

3.001 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

19.900 €
/ lună 39.80 € / mp / lună

vind parcela 500 m2 dej jud cluj

Ocna Dejului

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

169.900 €
/ lună 84.95 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ocna Dejului

2.000 mp teren
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

60.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan la 7 km de ,Dej

Jichișu de Jos

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

800 €
/ lună 2.29 € / mp / lună

Hala de inchiriat 350 m2 , Caseiu

Jichișu de Jos

La ~5km distanță

350 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

497.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren generos de 19.880 mp oportunitate excelen ...

Jichișu de Jos

La ~5km distanță

19.880 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

96.900 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Teren 10200mp , toate utilitatile , la 10 km de ...

Jichișu de Jos

La ~5km distanță

10.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

800 €
/ lună 9.64 € / mp / lună

Spatiu comercial 83 mp, central

Central, Dej

La ~5km distanță

83 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

450 €
/ lună 7.26 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat in zona Ultracen ...

Ultracentral, Dej

La ~5km distanță

62 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Dej

Central, Dej

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

38.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 9500 mp - Logistica - Depoz ...

Sud, Dej

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

10.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Logistica - Depoz ...

Sud, Dej

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

22.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 5500 mp - Logistica - Depoz ...

Sud, Dej

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

9.000 €
/ lună

Spatiu industrial de inchiriat-Arc Parc Industr ...

Exterior Sud, Dej

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
2

88.400 €
/ lună 110.50 € / mp / lună

Teren intravilan, 1360 mp, langa Turda, in Miha ...

Central, Dej

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

0 €
/ lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT 376mp cartier Dea ...

Dej

La ~5km distanță

376 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

190 €
/ lună 23.75 € / mp / lună

Spatiu birou / activitati individuale ultracent ...

Ultracentral, Dej

La ~5km distanță

8 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

114.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 5.700 mp, la doar ...

Central, Dej

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

238.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan 2800 mp ideal pentru casa, dup ...

Central, Dej

La ~5km distanță

2.800 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
9

3.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT DESTINAT REPRATIILOR AUTO, ...

Central, Dej

La ~5km distanță

390 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

1.300 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Hala industriala Dej cu platforma betonata cure ...

Central, Dej

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
5

1.900 €
/ lună 4.75 € / mp / lună

Spatiu Comercial de 400 mp Ideal pentru Restaur ...

Central, Dej

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

27 €
/ lună
250.000 €
0 € / mp / lună

SC vinde teren destinatie industriala

Dej

La ~5km distanță

7.657 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

491 €
/ lună 7.01 € / mp / lună

Spatiu comercial 70 mp | 2 intrari | Zona circu ...

Central, Dej

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

3.450 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Dej, Str. Avram I ...

Central, Dej

La ~5km distanță

230 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

500 €
/ lună 18.52 € / mp / lună

Spatiu ideal pentru cabinet medical, parter, 2 ...

Central, Dej

La ~5km distanță

27 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Spa?iu comercial 87 mp ideal farmacie / cabinet ...

Central, Dej

La ~5km distanță

87 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

25.000 €
/ lună 40.98 € / mp / lună

COMISION 0%! Teren intravilan, 610 mp, zona cen ...

Central, Dej

La ~5km distanță

610 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hale + Atelier Mecanic + Birouri

Central, Dej

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

28.000 €
/ lună 48.70 € / mp / lună

Vand parcele de 675 mp in Dej cartier Viile Dej ...

Central, Dej

La ~5km distanță

575 mp teren