Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

4 luni în urmă
2

39.999 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Teren 2.400 mp cu 72m asfalt, utilitati la limi ...

Crăești

2.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

39.999 €
/ lună 34.78 € / mp / lună

Teren intravilan 1150 mp cu cabana si balta, Sa ...

Crăești

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

75.000 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Teren cu casa si utilitati

Crăești

2 camere
3.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Hala metalica si birouri de inchiriat

Băla

La ~5km distanță

1.600 mp utili
Agenție

1 lună în urmă

34.000 €
/ lună 59.65 € / mp / lună

Spatiu comercial Industrial multifunctional: pr ...

Râciu

La ~10km distanță

570 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

34.000 €
/ lună 59.65 € / mp / lună

Spatiu comercial Industrial multifunctional: pr ...

Râciu

La ~10km distanță

570 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

19 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Râciu

La ~10km distanță

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

34.000 €
/ lună 59.65 € / mp / lună

Spatiu comercial Industrial multifunctional: pr ...

Râciu

La ~10km distanță

570 mp utili
Agenție

2 luni în urmă

34.000 €
/ lună 59.65 € / mp / lună

Spatiu comercial Industrial multifunctional: pr ...

Râciu

La ~10km distanță

570 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

400 €
/ lună 12.12 € / mp / lună

Spatiu comercial - 7 noiembrie - trafic intens ...

Lefaia

La ~10km distanță

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.533 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Teren intravilan 800 mp STRADAL DJ162A Cozma Mu ...

Cozma

La ~10km distanță

800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan, perfect drept, 1250 mp,in Her ...

Herghelia

La ~15km distanță

1.250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

12.999 €
/ lună 1.27 € / mp / lună

Teren extravilan, 10.200mp, Tagu

Țagu

La ~15km distanță

10.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand sau inchiriez 400mp spa?iu de productie

Breaza

La ~15km distanță

800 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

1.197 €
/ lună
990 €
3.99 € / mp / lună

Spatiu comercial, 300mp, Zona Voiniceni

Voiniceni

La ~15km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

102.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

De vanzare 1.7ha teren- 6 euro/mp

Voiniceni

La ~15km distanță

17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 19 arii, Voiniceni str Pricipa ...

Voiniceni

La ~15km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

19.000 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

Teren 2400 mp intrare in Voiniceni

Voiniceni

La ~15km distanță

2.399 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

26.778 €
/ lună
27.393 €
2.75 € / mp / lună

Licitatie Publica Teren Intravilan 9723 Mp Sarm ...

Sărmășel

La ~20km distanță

9.723 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala, fabrica de termopane de inchiriat in Bard ...

Bărdești

La ~20km distanță

400 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

39.000 €
/ lună 31.28 € / mp / lună

De vanzare: Teren intravilan 1.257 mp, Bardesti

Bărdești

La ~20km distanță

1.247 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

77.000 €
/ lună 87.40 € / mp / lună

Vand teren intravilan 881 mp, Santana de Mures, ...

Bărdești

La ~20km distanță

881 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12.500 €
/ lună 2.91 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Sărmașu

La ~20km distanță

4.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

12.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Sigmir, 10 ari

Budești

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

31.900 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Ogra, judetul Mures ...

Gornești

La ~20km distanță

1.450 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

1.260 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala de 630 mp de inchiriat, cu 2000 mp platfor ...

Gornești

La ~20km distanță

630 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
3

1.500 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Peris - Spatiu industrial + hala + parcare

Gornești

La ~20km distanță

2.000 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

1.102 €
/ lună
1.258 €
1.62 € / mp / lună

Hala de 630 mp, cu 2000 mp platforma de beton, ...

Periș

La ~20km distanță

1E
Agenție

2 zile în urmă
3

1.500 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Peris - Spatiu industrial + hala + parcare

Periș

La ~20km distanță

2.000 mp utili
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

700 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Spatiu comercial 125.76 mp-2 bai- Zona Sanovil, ...

Teaca

La ~20km distanță

125,75 mp utili
2010