Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 4
Agenție

1 lună în urmă
5

2.421 €
/ lună
2.001 €
8.07 € / mp / lună

Hala de 300 mp utili, Prima Inchiriere, situata ...

Copăceni

300 mp utili
1E
2025
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

63.000 €
/ lună 437.50 € / mp / lună

VAND TEREN Copaceni - Turda

Copăceni

144 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

219.500 €
/ lună 26.13 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare,8400mp si casa, la ...

Copăceni

2 camere
8.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

43.000 €
/ lună 10.24 € / mp / lună

Teren intravilan Turda-Cluj

Copăceni

4.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

120.800 €
/ lună 41.99 € / mp / lună

Teren intravilan 2877 mp, in Copaceni

Copăceni

2.877 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

59.000 €
/ lună 20.39 € / mp / lună

URGENT! Teren de vanzare,suprafata 2.894 mp Cop ...

Copăceni

2.894 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand / Inchiriez teren Parc auto/parcare

Copăceni

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Copăceni

3.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

143.000 €
/ lună 60.08 € / mp / lună

Oferta!! Teren + 2 case de vanzare

Săndulești

La ~5km distanță

2.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

39 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Intravilan Sandulesti 39/m2 Negociabil

Săndulești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Hala de 300 mp utili, Prima Inchiriere, situata ...

Săndulești

La ~5km distanță

300 mp utili
2025

Agenție

1 lună în urmă
3

120.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 4,000mp, Zona Tureni | Cluj

Ceanu Mic

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

37 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 2150mp Tureni

Tureni

La ~5km distanță

2.150 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

100.000 €
/ lună 36.23 € / mp / lună

Teren intravilan in Tureni, pentru casa sau dup ...

Tureni

La ~5km distanță

2.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

72.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vand teren impreuna cu proiect de casa in curs ...

Tureni

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

110.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Casa + teren generos in Tureni

Tureni

La ~5km distanță

2 camere
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

38 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 10.900 mp, Tureni, utilitati, CF, zo ...

Tureni

La ~5km distanță

10.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

150.000 €
/ lună 50.61 € / mp / lună

OPORTUNITATE!!! Teren Intravilan | 2946 Mp | Tu ...

Tureni

La ~5km distanță

2.964 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

74.900 €
/ lună 52.82 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Tureni, 1400 MP. ...

Tureni

La ~5km distanță

1.418 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

116.000 €
/ lună 57.40 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE - Teren intravilan, 2021 mp - Tur ...

Tureni

La ~5km distanță

2.021 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.600 €
/ lună 3.77 € / mp / lună

inchiriez hala productie cu S= 424 mp si h=4 m ...

Turda

La ~5km distanță

424 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

68.500 €
/ lună 114.17 € / mp / lună

Teren intravilan - Cartier Primaverii

Turda

La ~5km distanță

600 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

42.000 €
/ lună 58.09 € / mp / lună

Teren intravilan, 723 mp, in Turda

Central, Turda

La ~5km distanță

723 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

53.000 €
/ lună 51.61 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Turda

La ~5km distanță

1.027 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

8.500 €
/ lună
12.000 €
9.16 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare 928 mp | Valea Inze ...

Central, Turda

La ~5km distanță

928 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

69.000 €
/ lună 111.29 € / mp / lună

Teren cu autorizatie de construire si utilitati ...

Central, Turda

La ~5km distanță

620 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

150 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Platforma industriala 3 ha cu venit + potential ...

Central, Turda

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

1.040.000 €
/ lună 40.26 € / mp / lună

[ 2,6 HA ] Randament bun I Locatie strategica I ...

Central, Turda

La ~5km distanță

25.835 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

499 €
/ lună 6.84 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 73 mp, Turda Nou ...

Central, Turda

La ~5km distanță

73 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

84.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan, 1200 mp in Turda, zona Poiana

Central, Turda

La ~5km distanță

1.200 mp teren