Teren intravilan Turda-Cluj

43.000 € / lună
10.24 € / mp / lună

Copăceni, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
4.200 mp

Descriere spațiu comercial

Vand teren intravilan pe Dabagau pe partea dreapta sensul catre Cluj-Napoca. Suprafata 4200 mp. Aprox 18m liniari deschidere la drumul european informatii sunati la nr de tel 07******60.Multumesc.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1331582

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 10,000 mp, în Jucu
45.000 € / lună
Județul Cluj, Jucu
10.000 mp utili
2026
Spațiu industrial, de 9,050 mp, în Apahida
40.725 € / lună
Județul Cluj, Apahida
9.050 mp utili
2026
Spațiu industrial, de 8,200 mp, în Apahida
41.000 € / lună
Județul Cluj, Apahida
8.200 mp utili
1E
2026
Spațiu comercial, în Câmpenești
40.000 € / lună
Județul Cluj, Câmpenești
550 mp teren
Spațiu comercial, în Căianu
41.900 € / lună
Județul Cluj, Căianu
2.100 mp teren
Spațiu comercial, în Bădeni
45.000 € / lună
Județul Cluj, Bădeni
1.500 mp teren
Spațiu comercial, în Mihai Viteazu
39.000 € / lună
Județul Cluj, Mihai Viteazu
650 mp teren
Spațiu comercial, în Beliș
39.900 € / lună
Județul Cluj, Beliș
1.200 mp teren
Spațiu comercial, în Mihai Viteazu
39.000 € / lună
Județul Cluj, Mihai Viteazu
650 mp teren