Proprietăți unice: 9
Proprietari: 9
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

700 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Inchiriez birou 4 incaperi , ultracentral Cluj

Ultracentral, Cluj-Napoca

60 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial ULTRACENTRAL, 35 ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
18

899.999 €
/ lună 3,000.00 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral De Vanzare/Inchir ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

300 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

4.688 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Birou Modern 250 ?i 500 mp Loca?ie Centrala Str ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

250 mp utili
2018
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

450 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Locuinta/Birou de inchiriat | The Office | 40mp

Ultracentral, Cluj-Napoca

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

500 €
/ lună 20 € / mp / lună

De inchiriat spatiu ultracentral Cluj Napoca- s ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

63 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Spa?iu cabinet psihologic birou Str. Napoca, ul ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

De vanzare afacere- restaurant in zona ultracen ...

Ultracentral, Cluj-Napoca

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

480 €
/ lună 10.67 € / mp / lună

Pf Dau in chirie spa?iu birouri

Ultracentral, Cluj-Napoca

45 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

239.000 €
/ lună 5,975.00 € / mp / lună

De vanzare spatiu comercial ultracentral

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

40 mp utili
20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala industriala. Depozit . Spa?iu comercial

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

900 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Inchiriez teren publicitate

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere birouri , hala , curte

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in centrul Turzii

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

proprietar dau in chirie pe BD Eroilor 60-140-3 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

1.082 €
/ lună 10.82 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu ptr magazin alimentar

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriez depozit parcare afara

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.100 €
/ lună 22 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

78 €
/ lună 3.12 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu garaj pentru depozit

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

25 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 78 € și 79 €
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

157 €
/ lună 157 € / mp / lună

Arendez Inchiriez Preiau in arenda teren Zona C ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala in Gilau

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

P.F - inchiriez spatiu com.50 mp - central

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

883 €
/ lună 441.50 € / mp / lună

vindem receptie birou

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

4.500 €
/ lună
5.000 €
9 € / mp / lună

Dau in chirie cladire de birouri in suprafata d ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

P. F - inchiriez spatiu com. 50mp - central

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

477 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

PF inchiriez 3 parcele de teren cu cladiri si h ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

12 camere
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

185.000 €
/ lună 41.11 € / mp / lună

Vand Teren Salicea 4500mp partial intravilan / ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

155.000 €
/ lună 1,937.50 € / mp / lună

Apartament in Sannicoara 80mp+curte exterioara ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

16 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Birou/Servicii 110mp | Clădire nouă | Str. Hore ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.700 €
/ lună 18.89 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Str Fabricii Cluj-Na ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

90 mp utili