Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

1.648 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial finisat de inchiriat in Borhan ...

Borhanci, Cluj-Napoca

103 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

750 €
/ lună 1.72 € / mp / lună

Teren cu autorizatie Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

437 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

250.000 €
/ lună 398.72 € / mp / lună

Teren Borhanci Remenyik Sandor

Borhanci, Cluj-Napoca

627 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

85 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan, livada, 5800mp, zona La ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

200 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan 2100 mp Feleacu

Feleacu

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

21.500 €
/ lună
23.500 €
14.33 € / mp / lună

Teren intravilan Fetindia jud Salaj

Feleacu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

120.000 €
/ lună 171.43 € / mp / lună

Vand teren In Feleacu de 700 metri pentru const ...

Feleacu

La ~5km distanță

700 mp teren

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

260 €
/ lună 0.37 € / mp / lună

Persoana fizica, vand parcele de teren autoriza ...

Feleacu

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 11600 mp.teren in Gadalin(Jucu)suprafata f ...

Feleacu

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

96.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Vand teren pentru constructie casa in Feleacu

Feleacu

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

125 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Vind teuren intravilan com Feleac jud Cluj

Feleacu

La ~5km distanță

795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

140.000 €
/ lună 110.85 € / mp / lună

Teren Feleacu construibil pe Valea Capriorii

Feleacu

La ~5km distanță

1.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

100.000 €
/ lună
130.000 €
35.71 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 2.800 mp | Livada P ...

Feleacu

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

145 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Vand teren, casa constructii Feleac

Feleacu

La ~5km distanță

1.430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

550.000 €
/ lună 388.14 € / mp / lună

Teren de construit, 1417mp, Faget, Cluj-Napoca

Făget, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.417 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu de birou premium, zona Roata-Faget

Făget, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

89 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

PF vand teren intravilan Faget Cluj

Făget, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

110 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand / schimb teren drumul Sf.Ioan Faget cluj

Făget, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.219 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

129.000 €
/ lună 44.48 € / mp / lună

Vand teren FAGET langa Wonderland

Făget, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

281.400 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Faget ULid 1876 ...

Făget, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.876 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

79 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Valcele 1366 mp panorama, utilitati, aproape Cl ...

Vâlcele

La ~5km distanță

1.366 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan loc.Valcele

Vâlcele

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.100 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Birou 70 mp cu panorama deosebita, terasa si pa ...

Câmpului, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

70 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

2.500 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Spatiu comercial Buna Ziua de inchiriat

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

8.800 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spatiu comercial show-room

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

425.385 €
/ lună 85.08 € / mp / lună

Vand teren intravilan 3699 mp zona Buna Ziua, s ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1.350 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial premium

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

630.000 €
/ lună 552.15 € / mp / lună

Teren de vanzare cu, casa (printre ultimele ram ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.141 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

750 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Pf.inchiriez spa?iu comercial cart.Gheorgheni

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

60 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez locuri de parcare subteran str Soporu ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

12 mp utili