Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

560 €
/ lună 1.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Nord, Cluj-Napoca

380 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

7.260 €
/ lună
6.000 €
8.40 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat zona Muncii / Emerson

Nord, Cluj-Napoca

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

3.125 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Liberty Technology Park Cladirile D-E, Nord, 25 ...

Nord, Cluj-Napoca

250 mp
2015
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
13

949.375 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren 19.375 mp Dambu Rotund. Potential reziden ...

Nord, Cluj-Napoca

19.375 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

410 €
/ lună 10.25 € / mp / lună

Închiriere spatiu de birou, Centru, Cluj-Napoca

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

40 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
5

1.400 €
/ lună 16.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Ultracentral, 85 ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

85,54 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
10

551 €
/ lună 9.18 € / mp / lună

Spatii birouri l Zona Sora l Ultracentral

Ultracentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
2005

Agenție

Mai mult de un an
8

550 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu de birou, 60 mp zona Piata Unirii - hote ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
60 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

Mai mult de un an
3

7.632 €
/ lună 24 € / mp / lună

Spatiu comercial - bancar, parter 320mp, piata ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

318 mp utili
8E
Agenție

Mai mult de un an
18

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat cladire 350 mp zona semicentrala

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

7.500 €
/ lună 23.58 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Cipariu

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

318 mp utili
8E
1990
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4.051 €
/ lună
3.348 €
14.52 € / mp / lună

COMISION 0 / Cladire de birouri clasa A / Birou ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

279 mp
Etaj 2 / 8
8E
Agenție

7 luni în urmă
4

2.250 €
/ lună 13.24 € / mp / lună

Spatiu 170 mp utili, toate utilitatile disponib ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

170 mp utili
1E
Agenție

7 luni în urmă
5

450 €
/ lună 30 € / mp / lună

Camera pentru Cosmetica, zona Centrata

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

15 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
11

1.900 €
/ lună 8.26 € / mp / lună

Spatiu birouri, 4 incaperi, 2 bai, 230mp, Centr ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
Etaj 2 / 2
2E
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 1,900 € și 2.286 €
Agenție

8 luni în urmă
20

900 €
/ lună 18 € / mp / lună

Închiriere spațiu de birou, 50 mp., Cluj-Napoca ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 1
1E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 1.000 €
Agenție

7 luni în urmă
14

1.350 €
/ lună 10.38 € / mp / lună

Inchiriere spatiu in cladire birouri pe Rubin P ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

130 mp
Etaj 2 / 1
2014
1E
Agenție

Mai mult de un an
18

25.000 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Hala Moderna in LUDUS la 7 km de autostrada, la ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.275 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.100 €
/ lună 22 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

2.870 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu de birouri premium cu terasa Dorobantilo ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

205 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

420 €
/ lună
499 €
10 € / mp / lună

Spatiu comercial, str Cuza Voda

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

350 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Pia?a Mara?ti

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

22 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

1.270 €
/ lună
1.050 €
12.70 € / mp / lună

Spatiu cu suprafata generoasa, in centrul Cluju ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

100 mp utili
2E
1940
Agenție

10 luni în urmă
12

1.089 €
/ lună
900 €
6.05 € / mp / lună

Hală industrială producție, depozitare Baciu - ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

900 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Inchiriez teren publicitate

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
5

1.118 €
/ lună
924 €
14.52 € / mp / lună

Spatiu Birou De Inchiriat In Zona Centrala

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

77 mp
6E
Agenție

Mai mult de un an
8

3.875 €
/ lună
4.688 €
15.50 € / mp / lună

Birouri moderne, zona centrala

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
5

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu birou I 2 incaperi I cu parcare I Centru

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

3.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Scala Center, Central, 200 - 730 mp 0% comisio ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

200 mp
2018
5E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

2.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Olimpia Business Center, Central, 230 - 1500 mp ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

230 mp
2006
8E