Proprietăți unice: 209
Proprietari: 8
Agenție

7 luni în urmă
7

1.501 €
/ lună 21.44 € / mp / lună

Spatiu de birou | 70mp | Parcari | La cheie | M ...

Mărăști, Cluj-Napoca

1 camere
70 mp
Etaj 5 / 5
2020
Agenție

7 luni în urmă
13

2.916 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de birou | 242mp | Parcari | La cheie | ...

Mărăști, Cluj-Napoca

5 camere
243 mp
Etaj 4 / 5
2020
Agenție

7 luni în urmă
14

2.916 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de birou | 242mp | Parcari | La cheie | ...

Mărăști, Cluj-Napoca

6 camere
243 mp
Etaj 3 / 5
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
11

2.420 €
/ lună
2.000 €
12.60 € / mp / lună

închiriere spațiu comercial Mărăști zona FSEGA, ...

Mărăști, Cluj-Napoca

192 mp utili
6E
Agenție

7 luni în urmă
12

1.452 €
/ lună
1.200 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri in cartierul Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

8 camere
150 mp
Etaj 1 / 1
2010
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
18

1.500 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Spatiu ideal pentru birouri, finisat modern, pa ...

Mărăști, Cluj-Napoca

173 mp utili
1E
2008
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,500 € și 1.691 €
Agenție

7 luni în urmă
21

3.631 €
/ lună
3.001 €
15.07 € / mp / lună

Spațiu de birouri , semicentral, Mărăști

Mărăști, Cluj-Napoca

241,96 mp
Etaj 3 / 5
2020
5E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,631 € și 4.235 €
Agenție

8 luni în urmă
8

2.178 €
/ lună
1.800 €
9.55 € / mp / lună

Hala ideala pentru productie sau depozit in Pia ...

Mărăști, Cluj-Napoca

3E
Agenție

8 luni în urmă
44

8.710 €
/ lună
7.199 €
15.15 € / mp / lună

Spațiu servicii educationale de inchiriat

Mărăști, Cluj-Napoca

11 camere
575 mp
Parter / 6
2020
Agenție

8 luni în urmă
5

2.662 €
/ lună
2.783 €
14.79 € / mp / lună

Spațiu comercial, 180 mp, open-space, 2 parcări ...

Mărăști, Cluj-Napoca

180 mp utili
9E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

2.662 €
/ lună
2.200 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat 220 - 330 - 550 mp ...

Mărăști, Cluj-Napoca

3 camere
220 mp
Etaj 5 / 8
2009
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

4.011 €
/ lună 0.84 € / mp / lună

Olimpia Business Center

Mărăști, Cluj-Napoca

4.800 mp
2006
8E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

100 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

PETOFI SANDOR 25 - comision 0%, reprezentam pro ...

Mărăști, Cluj-Napoca

450 mp
2023
3E
Agenție

9 luni în urmă
22

4.640 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou de inchiriat in Marasti, Cluj Napoca

Mărăști, Cluj-Napoca

580 mp utili
5E
Agenție

9 luni în urmă
5

1.100 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Spatiu Comercial 95mp OPEN SPACE Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

90 mp utili
2E
Agenție

9 luni în urmă
9

8.712 €
/ lună
7.200 €
15.15 € / mp / lună

Spatiu activitati educationale

Mărăști, Cluj-Napoca

575 mp utili
2020
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

2.178 €
/ lună
1.800 €
9.08 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat Piata 1 Mai, 240m ...

Mărăști, Cluj-Napoca

240 mp utili
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

606 €
/ lună
501 €
15.95 € / mp / lună

Spatiu comercial birouri de inchiriat 38 mp. Ma ...

Mărăști, Cluj-Napoca

38 mp utili
2006
Agenție

10 luni în urmă
5

2.178 €
/ lună
2.418 €
9.27 € / mp / lună

Spațiu service auto/depozitare/productie– 235 m ...

Mărăști, Cluj-Napoca

3E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 2,178 € și 2.662 €
Agenție

10 luni în urmă
4

2.381 €
/ lună
1.968 €
19.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - zona Clujana

Mărăști, Cluj-Napoca

1 camere
123 mp
Parter / 8
8E
Agenție

10 luni în urmă
24

3.680 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou de inchiriat in Marasti, Cluj Napoca

Mărăști, Cluj-Napoca

460 mp utili
6E
Agenție

10 luni în urmă
21

800 €
/ lună
1.000 €
8 € / mp / lună

Spatiu birou 100mp | 3 camere | parter | parcar ...

Mărăști, Cluj-Napoca

100 mp utili
2E
2010
Agenție

10 luni în urmă
7

6.293 €
/ lună
5.201 €
66.95 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Marasti - Trafic Intens - Vi ...

Mărăști, Cluj-Napoca

94 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

2.701 €
/ lună 19.29 € / mp / lună

Spațiu servicii medicale | comercial | trafic i ...

Mărăști, Cluj-Napoca

140 mp utili
10E
1980
Agenție

10 luni în urmă
7

6.036 €
/ lună
4.989 €
10.97 € / mp / lună

Inchiriere cladire de birouri 505 mp si 200 mp ...

Mărăști, Cluj-Napoca

10 camere
550 mp
2010
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

SPATU COMERCIAL DE INCHIRIAT | MARASTI ZONA STR ...

Mărăști, Cluj-Napoca

100 mp
1990
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

5.442 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Maestro Business center- spatii de birouri de i ...

Mărăști, Cluj-Napoca

7.262 mp
2006
9E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

5.445 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Cluj Business Campus - Wing B, Marasti, 330 - 2 ...

Mărăști, Cluj-Napoca

330 mp
2015
5E
Agenție

10 luni în urmă
6

2.058 €
/ lună
1.701 €
22.87 € / mp / lună

Spatiu comercial, 90 mp utili, situat in cartie ...

Mărăști, Cluj-Napoca

90 mp utili
1E
2024
Agenție

10 luni în urmă
8

2.369 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatiu comercial Marasti Aurel Vlaicu

Mărăști, Cluj-Napoca

103 mp utili
8E