Proprietăți unice: 209
Proprietari: 8
Agenție

10 luni în urmă
2

1.320 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial 120-600 mp langa Mega

Mărăști, Cluj-Napoca

120 mp utili
8E
Agenție

10 luni în urmă
11

1.250 €
/ lună 5.68 € / mp / lună

Spatiu pentru productie alimentara

Mărăști, Cluj-Napoca

1E
Agenție

10 luni în urmă
7

2.286 €
/ lună
1.890 €
8.47 € / mp / lună

Spatiu multifunctional 270mp cladire noua Cluja ...

Mărăști, Cluj-Napoca

2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 13.51 € / mp / lună

Spatiu pentru restaurant/delivery, 74 mp, teras ...

Mărăști, Cluj-Napoca

74 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
15

2.420 €
/ lună
2.000 €
10.17 € / mp / lună

Spatiu ideal servicii/retail/showroom, parcare ...

Mărăști, Cluj-Napoca

238 mp utili
8E
2020
Agenție

11 luni în urmă
6

3.500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu generos 1050 mp open space, etaj 2,nefin ...

Mărăști, Cluj-Napoca

1.050 mp utili
5E
1990
Agenție

11 luni în urmă
12

1.500 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Spatiu pe 2 niveluri – 160 mp, trafic intens, ...

Mărăști, Cluj-Napoca

160 mp utili
5E
1990
Agenție

11 luni în urmă
6

1.936 €
/ lună
1.600 €
21.75 € / mp / lună

INCHIRIERE! Spatiu comercial - 89 mp utili - zo ...

Mărăști, Cluj-Napoca

89 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
17

2.500 €
/ lună 25.25 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

99 mp utili
10E
1980
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

3.953 €
/ lună
3.267 €
11.98 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 330 mp de închiriat în zon ...

Mărăști, Cluj-Napoca

5 camere
330 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
9

6.207 €
/ lună
5.130 €
65.34 € / mp / lună

Spatiu comercial ,95 mp Vis a Vis Piata Maras ...

Mărăști, Cluj-Napoca

95 mp utili
10E
1983
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 6,207 € și 6.304 €
Agenție

Mai mult de un an
11

2.662 €
/ lună
2.200 €
16.64 € / mp / lună

Spatiu comercial versatil in Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

160 mp utili
3E
2009
Agenție

Mai mult de un an
8

620 €
/ lună 13.78 € / mp / lună

Spatiu birou/comercial zona Dorobantilor

Mărăști, Cluj-Napoca

45 mp
Parter
Agenție

Mai mult de un an
4

999 €
/ lună 9.89 € / mp / lună

Spatiu Birouri zona Fabricii de Zahar

Mărăști, Cluj-Napoca

101 mp
2022
Agenție

Mai mult de un an
10

5.445 €
/ lună
4.502 €
14.22 € / mp / lună

Spatiu comercial in Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

383,56 mp utili
4E
2019
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 5,445 € și 5.856 €
Agenție

Mai mult de un an
2

5.850 €
/ lună 13 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial 350 mp.450mp,80 ...

Mărăști, Cluj-Napoca

450 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial, finisat, 50mp, Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

50 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

660 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Spatiu comercial in zona Expo Transilvania

Mărăști, Cluj-Napoca

75 mp utili
1E
2015
Agenție

Mai mult de un an
6

2.300 €
/ lună 14.38 € / mp / lună

Spatiu medical autorizat, 160 mp , cartier Mara ...

Mărăști, Cluj-Napoca

160 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
22

6.579 €
/ lună
5.438 €
15.12 € / mp / lună

Spatiu de Birouri-Clasa A-Zona Centrala-Suprafe ...

Mărăști, Cluj-Napoca

865 m

5 camere
435 mp
Etaj 2 / 9
2006
Agenție

Mai mult de un an
14

2.400 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ,cu suprafata ut ...

Mărăști, Cluj-Napoca

140 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

2.904 €
/ lună
2.400 €
11.39 € / mp / lună

Etaj open space, ultramodern, in cladire clasa ...

Mărăști, Cluj-Napoca

255 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,904 € și 3.569 €
Agenție

Mai mult de un an
4

4.017 €
/ lună
3.320 €
24.20 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vitrina de inchiriat, zona ...

Mărăști, Cluj-Napoca

166 mp utili
4E
2010
Agenție

Mai mult de un an
5

2.150 €
/ lună
2.005 €
12.95 € / mp / lună

Spatiu comercial 166 mp cu vitrina Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

166 mp utili
4E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 2,150 € și 2.601 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

4.391 €
/ lună
4.575 €
11.49 € / mp / lună

Comision 0% birouri clasa A pe strada Dorobanti ...

Mărăști, Cluj-Napoca

5 camere
382 mp
Etaj 4 / 8
2006
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

6.686 €
/ lună
6.967 €
11.51 € / mp / lună

Comision 0% spatiu de birouri premium pe Doroba ...

Mărăști, Cluj-Napoca

8 camere
581,7 mp
Etaj 7 / 8
2006
Agenție

Mai mult de un an
10

3.298 €
/ lună 5.37 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 614mp acces facil ...

Mărăști, Cluj-Napoca

3E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 3,298 € și 4.235 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

1.785 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 255 mp, Cluj-Napoca

Mărăști, Cluj-Napoca

255 mp utili
2020
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

3.993 €
/ lună
3.300 €
12.10 € / mp / lună

Spațiu de birouri de inchiriat 330 - 550 mp Cla ...

Mărăști, Cluj-Napoca

3 camere
330 mp
Etaj 5 / 10
2009
Agenție

Mai mult de un an
5

1.403 €
/ lună
1.160 €
6.38 € / mp / lună

Spatiu birouri sau productie, recent renovat, z ...

Mărăști, Cluj-Napoca

220 mp utili
4E
1990