Proprietăți unice: 209
Proprietari: 8
Agenție

3 luni în urmă
6

6.655 €
/ lună
5.500 €
32.62 € / mp / lună

Spatiu comercial Marasti, 204 m2, sensul girato ...

Mărăști, Cluj-Napoca

204 mp utili
10E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

2.783 €
/ lună
2.964 €
9.94 € / mp / lună

Birou premium in Marasti, etaj integral, acces ...

Mărăști, Cluj-Napoca

3 camere
280,5 mp
Etaj 7 / 9
2020
Agenție

3 luni în urmă
8

850 €
/ lună 13.93 € / mp / lună

Spatiu birou 3 camere, 61mp, decomandat, The Of ...

Mărăști, Cluj-Napoca

61 mp utili
1960
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 850 € și 950 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
8

3.758 €
/ lună
3.106 €
30.31 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat - 124 mp - Zona K ...

Mărăști, Cluj-Napoca

124,22 mp utili
1986
Agenție

3 luni în urmă
8

2.478 €
/ lună
2.048 €
30.59 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - 81mp - zona Kau ...

Mărăști, Cluj-Napoca

81,95 mp utili
1983
Agenție

3 luni în urmă
5

762 €
/ lună
630 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 63 mp utili, situat in c ...

Mărăști, Cluj-Napoca

1 camere
63 mp
2000
Agenție

3 luni în urmă
7

8.421 €
/ lună
6.960 €
14.52 € / mp / lună

Spatiu Birou Clasa A

Mărăști, Cluj-Napoca

580 mp
Etaj 3 / 5
5E
Agenție

4 luni în urmă
4

3.990 €
/ lună
3.298 €
6.50 € / mp / lună

Hala open space, 614 mp, lift de marfa, zona Pi ...

Mărăști, Cluj-Napoca

614 mp utili
3E
1990
Agenție

4 luni în urmă
8

2.783 €
/ lună
2.902 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial, 230 mp utili, situat in carti ...

Mărăști, Cluj-Napoca

230 mp utili
1E
2010
Agenție

4 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spatiu comercial ideal cabinete, parcari, zona ...

Mărăști, Cluj-Napoca

150 mp utili
2E
2010
Agenție

4 luni în urmă
4

2.861 €
/ lună
2.365 €
13.31 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat - 215 mp - Maras ...

Mărăști, Cluj-Napoca

5 camere
215 mp
Etaj 6 / 6
2007
Agenție

4 luni în urmă
7

950 €
/ lună 19 € / mp / lună

Spațiu comercial, OMV Mărăști!

Mărăști, Cluj-Napoca

50 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial 103mp in Marasti, zona Profi d ...

Mărăști, Cluj-Napoca

70 mp utili
1980
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
16

3.025 €
/ lună
2.500 €
13.15 € / mp / lună

0% Comision | Spre inchiriere spatiu comercial ...

Mărăști, Cluj-Napoca

230 mp utili
2E
Agenție

4 luni în urmă
7

850 €
/ lună 12.14 € / mp / lună

Spatiu comercial, 70 mp utili, situat in cartie ...

Mărăști, Cluj-Napoca

70 mp utili
1E
2000
Agenție

5 luni în urmă
11

3.049 €
/ lună
2.520 €
10.89 € / mp / lună

Spatiu 280 mp in cladire de birouri

Mărăști, Cluj-Napoca

280 mp
2018
6E
Agenție

5 luni în urmă
11

2.359 €
/ lună
1.950 €
23.59 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe strada Fabrici ...

Mărăști, Cluj-Napoca

100 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
7

5.500 €
/ lună 23.01 € / mp / lună

Spațiu comercial cu vitrina de 22 m | Inchirier ...

Mărăști, Cluj-Napoca

239 mp utili
10E
1980
Agenție

5 luni în urmă
13

3.001 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu modern de birouri, mobilat, terasa panor ...

Mărăști, Cluj-Napoca

4 camere
210 mp
Etaj 4 / 5
2016
Agenție

5 luni în urmă
14

600 €
/ lună 24 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

25 mp utili
10E
1980
Agenție

5 luni în urmă
22

2.323 €
/ lună
1.920 €
18.29 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat

Mărăști, Cluj-Napoca

127,62 mp utili
10E
1980
Agenție

5 luni în urmă
15

2.481 €
/ lună
2.051 €
30.63 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

81,95 mp utili
10E
1980
Agenție

5 luni în urmă
4

416 €
/ lună 8.32 € / mp / lună

Spatiu birouri activitati administrative | 45mp ...

Mărăști, Cluj-Napoca

3 camere
50 mp
Parter / 1
1E
Agenție

6 luni în urmă
3

968 €
/ lună
800 €
9.68 € / mp / lună

Hala pentru depozitare sau productie usoara

Mărăști, Cluj-Napoca

Agenție

6 luni în urmă
3

3.267 €
/ lună
2.700 €
7.26 € / mp / lună

Spațiu industrial - Hala - DE INCHIRIAT - Maras ...

Mărăști, Cluj-Napoca

Agenție

6 luni în urmă
5

3.499 €
/ lună
2.892 €
14.52 € / mp / lună

Birou ultramodern / Zona comerciala/ Acces faci ...

Mărăști, Cluj-Napoca

241 mp
Etaj 3
Agenție

7 luni în urmă
14

2.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu comercial versatil in Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

100 mp utili
12E
Agenție

7 luni în urmă
20

1.800 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Spatiu birouri 200 mp, 2 niveluri, parcari, Aur ...

Mărăști, Cluj-Napoca

220 mp utili
2000
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,800 € și 2.178 €
Agenție

7 luni în urmă
20

900 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Birouri str. Aurel Vlaicu, Marasti, pt. start-u ...

Mărăști, Cluj-Napoca

110 mp utili
2000
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 1.089 €
Agenție

7 luni în urmă
7

1.888 €
/ lună 15.73 € / mp / lună

Spatiu comercial 240mp, 2 PARTI (IMPREUNA ori S ...

Mărăști, Cluj-Napoca

120 mp utili