Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

50 €
/ lună
150 €
0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de 7600 mp, în Băile Herculane

Băile Herculane

7.600 mp teren
Intravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 50 € și 150 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Închiriez foarte ieftin teren gara herculane

Băile Herculane

7.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

49.500 €
/ lună 90 € / mp / lună

Vand teren intravilan 550 mp. in Pecinisca, Bai ...

Central, Băile Herculane

550 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

45.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intrare Herculane,E 70 Herculane-Orsova

Central, Băile Herculane

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

77.000 €
/ lună 6.81 € / mp / lună

Teren Valea Cernei Baile Herculane

Central, Băile Herculane

11.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

110.000 €
/ lună 64.71 € / mp / lună

Proprietate pe malul Cernei, in cel mai spectac ...

Central, Băile Herculane

1 camere
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 12000mp acces DJ67D

Central, Băile Herculane

12.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

74.500 €
/ lună
89.000 €
67.73 € / mp / lună

Teren intravilan 1100 mp pe malul Cernei ,Baile ...

Central, Băile Herculane

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

128.999 €
/ lună 95.55 € / mp / lună

Teren intravilan baile herculane

Central, Băile Herculane

1.350 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Baile Herculane | Zona hotelie ...

Pecinișca

La ~5km distanță

2.223 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

167 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

Spa?iu comercial Mehadia

Mehadia

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
7

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Mehadia cu Fs la E70

Mehadia

La ~5km distanță

4.836 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Teren de vanzare pe malul Dunarii Divici, Caras ...

Mehadia

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren comuna Ciresu jud. Mehedinti

Cireșu

La ~10km distanță

7.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intre Orsova si Toplet

Orșova

La ~15km distanță

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez 2 Spatii Comerciale Zona - Spital Mun ...

Orșova

La ~15km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial Or?ova

Orșova

La ~15km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 5000 mp Vrancea

Godeanu

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.920 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

de inchiriat teren in eselnita , jud. mehedinti

Eșelnița

La ~20km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren clisura dunari

Eșelnița

La ~20km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

74.000 €
/ lună 164.44 € / mp / lună

Teren de vanzare in eselnita cu deschidere la d ...

Eșelnița

La ~20km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

175 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren la Dunarea Eselnita

Eșelnița

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

315.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan, 3500 mp, Eselnita

Eșelnița

La ~20km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

70.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand teren clisura Dunarii

Eșelnița

La ~20km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

24 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

teren intravilan

Eșelnița

La ~20km distanță

854 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

32 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parcele de teren intravilan in localitatea Esel ...

Eșelnița

La ~20km distanță

2.606 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in localitatea Esel ...

Eșelnița

La ~20km distanță

12.710 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

198.500 €
/ lună 80.04 € / mp / lună

Teren intravilan ,2480 mp, eselnita clisura dun ...

Eșelnița

La ~20km distanță

2.480 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

70 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan clisura Dunarii Eselnita

Eșelnița

La ~20km distanță

1.103 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

15.000 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Teren extravilan 2.489 mp cu vedere la Dunare

Eșelnița

La ~20km distanță

2.489 mp teren