Proprietăți unice: 7
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

50 €
/ lună
150 €
0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de 7600 mp, în Băile Herculane

Băile Herculane

7.600 mp teren
Intravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 50 € și 150 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Închiriez foarte ieftin teren gara herculane

Băile Herculane

7.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

49.500 €
/ lună 90 € / mp / lună

Vand teren intravilan 550 mp. in Pecinisca, Bai ...

Central, Băile Herculane

550 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

77.000 €
/ lună 6.81 € / mp / lună

Teren Valea Cernei Baile Herculane

Central, Băile Herculane

11.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

110.000 €
/ lună 64.71 € / mp / lună

Proprietate pe malul Cernei, in cel mai spectac ...

Central, Băile Herculane

1 camere
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 12000mp acces DJ67D

Central, Băile Herculane

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

128.999 €
/ lună 95.55 € / mp / lună

Teren intravilan baile herculane

Central, Băile Herculane

1.350 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
3

74.500 €
/ lună
89.000 €
67.73 € / mp / lună

Teren intravilan 1100 mp pe malul Cernei ,Baile ...

Central, Băile Herculane

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Baile Herculane | Zona hotelie ...

Pecinișca

La ~5km distanță

2.223 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Baile Herculane | Zona hotelie ...

Pecinișca

La ~5km distanță

2.223 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren comuna Ciresu jud. Mehedinti

Cireșu

La ~10km distanță

7.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial Or?ova

Orșova

La ~15km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intre Orsova si Toplet

Orșova

La ~15km distanță

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

70.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Orșova

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren clisura dunari

Eșelnița

La ~20km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

74.000 €
/ lună 164.44 € / mp / lună

Teren de vanzare in eselnita cu deschidere la d ...

Eșelnița

La ~20km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

70.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand teren clisura Dunarii

Eșelnița

La ~20km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

175 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren la Dunarea Eselnita

Eșelnița

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

15.000 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Teren extravilan 2.489 mp cu vedere la Dunare

Eșelnița

La ~20km distanță

2.489 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.920 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

de inchiriat teren in eselnita , jud. mehedinti

Eșelnița

La ~20km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

2.500 €
/ lună 3.94 € / mp / lună

Teren Poiana Lunga,Cornereva

Cornereva

La ~20km distanță

635 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

33.700 €
/ lună
37.500 €
44.93 € / mp / lună

Teren 750 m intravilan Balotesti , comuna Izvor ...

Balotești

La ~25km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Balotești

La ~25km distanță

1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren pe calea tarovei Resita

Țerova

La ~25km distanță

4.272 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

19.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan in localitatea Potoc, jud ...

Țerova

La ~25km distanță

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona pacea

Gura Văii

La ~25km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

OFERTA Teren cu vedere la Dunare (negociabil)

Gura Văii

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50.000 €
/ lună 99.01 € / mp / lună

Vand teren zona carffour !

Gura Văii

La ~25km distanță

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

550 €
/ lună 13.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Gura Văii

La ~25km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate de investitie, teren de vanzare

Breznița-Ocol

La ~30km distanță

65.000 mp teren