Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

22.200 €
/ lună 23.92 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Sat Popesti Vasilati Frum ...

Vasilați

928 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

450.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren arabil Vasilati

Vasilați

660.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren firme

Vasilați

3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

40.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

vand teren in afara bucurestiului

Nuci

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.140.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren intravilan - 38 ha, com.Galbinasi, jud. C ...

Gălbinași

La ~5km distanță

380.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

241.500 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren de Vanzare Popesti Com Vasilati Calarasi

Popești

La ~5km distanță

10.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

3.500 €
/ lună 8.68 € / mp / lună

Lot teren casa si acces aferent

Central, Budești

La ~5km distanță

403 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

464.690 €
/ lună 1,499.00 € / mp / lună

Spațiu comercial / destinat oricărei activități

Progresu

La ~10km distanță

310 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

28.000 €
/ lună
30.000 €
32.90 € / mp / lună

Teren de vanzare

Frumușani

La ~10km distanță

851 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.000 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Vanzare teren frumusani 2700 mp langa dn4. zona ...

Frumușani

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

115.000 €
/ lună 66.32 € / mp / lună

Teren de vanzare 1734 mp, Deschidere 18metri la ...

Frumușani

La ~10km distanță

1.734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

55.000 €
/ lună 66.03 € / mp / lună

Teren de vanzare - Sat Pasarea - Frumusani

Frumușani

La ~10km distanță

833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Teren 4500 mp de închiriat – Frumușani – Parcar ...

Frumușani

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

10000 mp la 20/mp la 5 min de A0- FRUMUSANI

Pădurișu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Teren 700 mp intravilan construibil str asfalta ...

Orăști

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

39.990 €
/ lună 49.99 € / mp / lună

Teren 800 mp constructii utilitati complete, ap ...

Fundeni

La ~15km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

39.999 €
/ lună 40.00 € / mp / lună

Oportunitate! Teren 1000 mp in Fundeni, aproape ...

Fundeni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

65.760 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 6576 mp, comuna Curcani si cas ...

Curcani

La ~15km distanță

6.576 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

22.000 €
/ lună 578.95 € / mp / lună

Vand teren comuna Frumusani sat Postovari

Postăvari

La ~15km distanță

320 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 22,000 € și 55.500 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

VAND TEREN pentru casa in Postavari 4480 mp

Postăvari

La ~15km distanță

4.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

11.000m teren intravilan Frumusani

Postăvari

La ~15km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

14.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand Teren - Zona Giurgiu - Schitu

Ghimpați

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Fundulea 83345 mp

Alexandru I. Cuza

La ~15km distanță

83.345 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

40.000 €
/ lună
35.000 €
40 € / mp / lună

Teren de vanzare

Poșta

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

29.000 €
/ lună 56.86 € / mp / lună

Teren intravilan Cernica -Balaceanca

Poșta

La ~15km distanță

510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

140.000 €
/ lună 280 € / mp / lună

Casa si teren in padurea branesti

Vadu Anei

La ~15km distanță

3 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

47.400 €
/ lună 49.89 € / mp / lună

Teren intravilan Branesti

Vadu Anei

La ~15km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

TEREN Vadu Anei 500mp

Vadu Anei

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

95 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan Vadu Anei Branesti

Vadu Anei

La ~15km distanță

1.413 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

20.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp Varasti Giurgiu 10/mp ...

Vărăști

La ~15km distanță

2.000 mp teren