Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

22.200 €
/ lună 23.92 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Sat Popesti Vasilati Frum ...

Vasilați

928 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

450.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren arabil Vasilati

Vasilați

660.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren firme

Vasilați

3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
8

800.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Oportunitate Investitionala: Teren 8 Ha Nuci, C ...

Nuci

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.140.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren intravilan - 38 ha, com.Galbinasi, jud. C ...

Gălbinași

La ~5km distanță

380.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren popesti calarasi

Popești

La ~5km distanță

25.000 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
8

16.900 €
/ lună 25.30 € / mp / lună

Lot intravilan 668 mp, Popesti Vasilati, la asf ...

Popești

La ~5km distanță

668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

241.500 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren de Vanzare Popesti Com Vasilati Calarasi

Popești

La ~5km distanță

10.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

1.839 €
/ lună
1.520 €
4.84 € / mp / lună

Hala industriala Frumusani - Buciumeni

Buciumeni

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
5

1.499 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

Spa?iu Comercial

Sohatu

La ~5km distanță

310 mp utili
2026
Agenție

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 500 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial central in ora?ul Bu ...

Central, Budești

La ~5km distanță

1 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
3

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spa?iu comercial CENTRAL DN4 Bude?ti 100 mp tra ...

Central, Budești

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

60.744 €
/ lună
86.054 €
6 € / mp / lună

Teren 10,124mp Budesti + optiune comasare

Central, Budești

La ~5km distanță

10.124 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

143.034 €
/ lună
202.631 €
4.21 € / mp / lună

Teren 23,839mp Budesti / Nord-Vest + optiune co ...

Nord, Budești

La ~5km distanță

33.963 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

3.500 €
/ lună 8.68 € / mp / lună

Lot teren casa si acces aferent

Central, Budești

La ~5km distanță

403 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.800 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Progresu

La ~10km distanță

310 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

464.690 €
/ lună 1,499.00 € / mp / lună

Spațiu comercial / destinat oricărei activități

Progresu

La ~10km distanță

310 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

120.000 €
/ lună 59.70 € / mp / lună

Teren Pasarea - Frumusani - deschidere la DN4 - ...

Pasărea

La ~10km distanță

2.010 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

134.730 €
/ lună
144.710 €
27 € / mp / lună

Teren intravilan Frumusani, zona Pasarea | Desc ...

Pasărea

La ~10km distanță

4.990 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

20.500 €
/ lună 51.25 € / mp / lună

Teren Frumusani Gaz- Curent 400 mp | D.N. 4

Pasărea

La ~10km distanță

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Loturi intravilane 300 mp, la 10 km de Centura ...

Pasărea

La ~10km distanță

300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

116.000 €
/ lună
124.444 €
46.18 € / mp / lună

Vanzare teren Frumusani/Pasarea - Strada Albiei

Pasărea

La ~10km distanță

2.512 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

599.000 €
/ lună 1.22 € / mp / lună

HUB Energetic & Agricol: 50 Ha Compacte | Direc ...

Plătărești

La ~10km distanță

492.108 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

22.314 €
/ lună 49.59 € / mp / lună

Teren intravilan 450 mp, pe malul lacului, util ...

Frumușani

La ~10km distanță

450 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 22,314 € și 22.500 €
Agenție

2 luni în urmă
5

78.000 €
/ lună
86.000 €
10.21 € / mp / lună

Teren pozitie superba, lipit de padure, intravi ...

Frumușani

La ~10km distanță

7.643 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala 360mp + Spatiu birou Stradal DN4 Frumusani

Frumușani

La ~10km distanță

4.500 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

70.000 €
/ lună 7.53 € / mp / lună

Ocazie dezvoltare - teren 8 parcele - zona prem ...

Frumușani

La ~10km distanță

9.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

INCHIRIEZ TEREN FRUMUSANI

Frumușani

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

14.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Vanzare teren Frumusani-Padurea Vladiceasca

Frumușani

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.976 €
/ lună
2.460 €

Hala de inchiriat - 410 mp - DN 4 Frumusani

Frumușani

La ~10km distanță

1E