Proprietăți unice: 23
Proprietari: 23
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

800 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Inchiriez teren Piscicola, cu vad puternic si a ...

Central, Călărași

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp la soseaua principala ...

Central, Călărași

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

154.999 €
/ lună 310.00 € / mp / lună

VAND Hala+Teren intravilan (2 zone+grup sanitar ...

Central, Călărași

1 camere
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

0 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Călărași

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2400mp sat Rasa ,Comuna Gradis ...

Central, Călărași

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Călărași

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spa?iu comercial ultravisibil col?, trafic, vit ...

Central, Călărași

250 mp utili
2009
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

185.000 €
/ lună 90.82 € / mp / lună

Teren de vanzare cartier ZOO

Central, Călărași

2.037 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

2.600 €
/ lună 1 € / mp / lună

De inchiriat spatiu 2600 mp(parter si etaj)

Central, Călărași

2.600 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

33.000 €
/ lună 33 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la apa, asf ...

Central, Călărași

1.000 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 33,000 € și 35.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren cu vad, la sosea, Piscicola

Central, Călărași

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

12 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Călărași

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1000 ,pregatit pentru van ...

Central, Călărași

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren sos Slobozie 1.75ha

Central, Călărași

17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

451 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

Casa de inchiriat pentru firma Calara?i, zona R ...

Central, Călărași

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

700 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Călărași

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

350 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat.

Central, Călărași

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat.

Central, Călărași

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Călărași

355 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

478 €
/ lună 11.38 € / mp / lună

Apartament sau Spatu ?coala 5

Central, Călărași

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

600.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Vila de vanzare ideala bussiness P3 400mp2 ultr ...

Central, Călărași

100 mp utili
200 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat - Calarasi - Strada Bucures ...

Central, Călărași

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Călărași

100 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

380 €
/ lună
73 €
13.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 28 mp stradal Calarasi, 2 came ...

Exterior Vest, Călărași

La ~5km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Nord, Călărași

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

350.000 €
/ lună 116.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Nord, Călărași

La ~5km distanță

3.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

30.000 €
/ lună
41.884 €
26.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1.132 mp utilitati trase

Orizont, Călărași

La ~5km distanță

1.132 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

90.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren in cartierul Magureni Calarasi

Măgureni, Călărași

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Mircea-Vodă, Călărași

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 123.46 € / mp / lună

Teren de vanzare in centrul comunei Modelu

Modelu

La ~5km distanță

243 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Călărași, direct de la proprietari

Călărași, un oraș cu o poziție strategică pe malul Dunării, oferă oportunități excelente pentru afaceri, având acces facil la transport și o comunitate activă. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale din zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 400 euro, cu oferte ce încep de la 400 euro și ajung până la 491 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 54 m², cu cele mai mari având 110 m² și cele mai mici de 40 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 11% dintre oferte sunt cu 2 camere, în timp ce nu există spații comerciale cu 1 cameră sau cu 3+ camere.
  • Accesibilitate: 89% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 66 de zile, indicând o piață activă.

Călărași reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, direct de la proprietari, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!