Proprietăți unice: 60
Proprietari: 60
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

10 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu central+ Teren zona Ipsilanti ...

Central, Iași

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

70.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 1000 mp intravilan Manastirea Cetatuia Ia ...

Central, Iași

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan sat Ciurbesti

Central, Iași

3.368 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Gradina Botanica iasi

Central, Iași

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.700 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Spatiu centru Palas

Central, Iași

51 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.000 €
/ lună
950 €
13.89 € / mp / lună

Spatiu birouri ultracentral, langa Primarie

Central, Iași

72 mp utili
2E
1934
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriez spațiu 130 mp, str. Smârdan, Iași. Pr ...

Central, Iași

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
14

2.852 €
/ lună 15.50 € / mp / lună

Centru Civic / Inchiriere spatiu comercial/show ...

Central, Iași

184 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

15 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Inchiriez 130 mp SPATII CENTRALE Elena Doamna

Central, Iași

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Central, Iași

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

850 €
/ lună 13.08 € / mp / lună

Persoana Fizica - Spatiu central Iasi, langa Pa ...

Central, Iași

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

75 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Manta Rosie -Hlincea

Central, Iași

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

105.000 €
/ lună 26.92 € / mp / lună

Proprietate Teren 3.900 mp | Deschidere dubla | ...

Central, Iași

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

950 €
/ lună 19 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial

Central, Iași

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

2.500 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Iași

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat , 300 mp util, 150 mp birou ...

Central, Iași

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan 44113 mp la E85 - langa B ...

Central, Iași

44.113 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

2.145 €
/ lună 11 € / mp / lună

Ultimele birouri disponibile intr-un business h ...

Central, Iași

195 mp utili
2009
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.150 €
/ lună 32.86 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - zona rond agronom ...

Central, Iași

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren la strada in comuna Schitu Duca.

Central, Iași

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

270.000 €
/ lună 154.73 € / mp / lună

Teren Iasi 1745 m

Central, Iași

1.745 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

2.145 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

ULTIMILE SPATII DISPONIBILE LA SANDRU OFFICE BU ...

Central, Iași

464 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

450.000 €
/ lună 84.91 € / mp / lună

Proprietar vand teren la asfalt,Uricani Metro M ...

Central, Iași

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

50.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Pf Vand Teren Hlincea manta Rosie 600 mp intrav ...

Central, Iași

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

36.000 €
/ lună 85.51 € / mp / lună

Pf Vand Teren Hlincea 421 mp intravilan

Central, Iași

421 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

180 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren intravilan Iasi

Central, Iași

1.626 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

36.777 €
/ lună 10.23 € / mp / lună

Teren si casa de vanzare in com. Ion Neculce sa ...

Central, Iași

3.596 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

23 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren vanzare intravilan REDIU-Horlesti la Sose ...

Central, Iași

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2517 mp la 29 km de Iasi,drum ...

Central, Iași

2.517 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

165 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Vand teren intravilan in apropierea manastirii ...

Central, Iași

757 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Iași, direct de la proprietari

Centrul Iași este o zonă vibrantă, cunoscută pentru mixul său de istorie și modernitate, oferind acces facil la transport și facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 10 euro și pot ajunge până la 19.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 41 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 800 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 1 cameră (4%) și 2 camere (8%), fără spații cu 3+ camere disponibile.
  • Accesibilitate: Aproximativ 60% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 81 de zile, indicând o piață activă.