Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

80.000 €
/ lună 30.14 € / mp / lună

Vand teren intravilan Berca

Berca

2.654 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan zona Satuc

Sătuc

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

GRATUIT inchiriez spa?iu comercial

Sătuc

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

30.445 €
/ lună 2.26 € / mp / lună

Vand Teren Extravilan Zona Vulcanii Noroiosi Sa ...

Pâclele

La ~5km distanță

13.470 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

120.000 €
/ lună 19.94 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Unguriu

Unguriu

La ~5km distanță

6.018 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

160.000 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

PADURE de vanzare - Berca -Buzau

Joseni

La ~5km distanță

100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Sasenii Noi

Cândești

La ~5km distanță

6.142 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

10.500 €
/ lună 20.63 € / mp / lună

Teren intravilan, 509 mp, deschidere 30 m, com. ...

Cârlomănești

La ~5km distanță

509 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
2

899 €
/ lună 0.37 € / mp / lună

Inchiriez teren Sapoca Buzau

Săpoca

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

34.000 €
/ lună 10.49 € / mp / lună

Teren intravilan 3240 mp, deschidere 15 m, Sapo ...

Săpoca

La ~5km distanță

3.240 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

32.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren intravilan Niscov- Vernesti, la strada!

Nișcov

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Niscov

Nișcov

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren Intravila Mierea com. Vernesti

Mierea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Mierea

La ~10km distanță

1.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

51.888 €
/ lună 5.29 € / mp / lună

Vand teren in Unguriu

Robești

La ~10km distanță

9.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

15.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren Vanzare Robesti Jud Buzau

Robești

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Măgura

La ~10km distanță

12 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

96.000 €
/ lună 14.96 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

6.418 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

67.710 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

7.523 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

49 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan Vernesti 500 mp - deschidere 2 ...

Vernești

La ~10km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

13.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Particular, vand teren intravilan in sat Vernes ...

Vernești

La ~10km distanță

2.053 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

164.164 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

12.628 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.146 €
/ lună 19.10 € / mp / lună

Magazin Franciza La Doi Pasi Vernesti, Buzau

Vernești

La ~10km distanță

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

45.000 €
/ lună 64.19 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

701 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan com. Vernesti, sat Sasenii Noi

Vernești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Parcele teren intravilan

Vernești

La ~10km distanță

577 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

55.000 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren Vernesti, 2000mp, langa primarie !

Vernești

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren central Vernesti BZ (paralel DN10)

Vernești

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
4

4.000 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Buzau - Vernesti / Spatiu Industrial + Hale / T ...

Vernești

La ~10km distanță