Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ptr birou

Central, Victoria

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

350.000 €
/ lună 53.85 € / mp / lună

Vind hale +birouri +camere

Victoria

6.500 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan la munte

Ucea

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

98.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Vistisoara

Viștișoara

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

17.000 €
/ lună 21.25 € / mp / lună

Vand teren la Vistisoara

Viștișoara

La ~5km distanță

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

15.000 €
/ lună 15.20 € / mp / lună

Teren in zona turistica Dragus/Sambata de sus

Drăguș

La ~10km distanță

987 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

31.000 €
/ lună 31 € / mp / lună

Teren Transfagarasan / Balea Lac / Balea Cascad ...

Cârțișoara

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

52.200 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare | Cartisoara | 1800 ...

Cârțișoara

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

11 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Transfagarasan

Cârțișoara

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

21.000 €
/ lună
24.000 €
14 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Cartisoara | Vedere ...

Cârțișoara

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

64.000 €
/ lună 34.99 € / mp / lună

Teren intravilan | 1829mp | Cartisoara

Cârțișoara

La ~10km distanță

1.829 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

35.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren langa pastravaria Albota

Cârțișoara

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

50 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren in Cartisoara , Sibiu

Cârțișoara

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren la intrarea in Cartisoara , Sibiu

Cârțișoara

La ~10km distanță

8.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan , de 2040mp

Stațiunea Climaterică Sâmbăta

La ~10km distanță

2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

27.500 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Sambata de Sus zona tu ...

Stațiunea Climaterică Sâmbăta

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

52.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp, Statiunea Climaterica ...

Stațiunea Climaterică Sâmbăta

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

89.000 €
/ lună 112.37 € / mp / lună

Teren de vanzare in Sibiu - 792 mp utili - INTR ...

Stațiunea Climaterică Sâmbăta

La ~10km distanță

792 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

30.000 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Teren de vanzare 3000mp in Sambata de Sus, jud. ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

3.003 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

16.500 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Teren 1000 mp intravilan/Sambata de Sus Brasov

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

226.000 €
/ lună 25.01 € / mp / lună

Teren de vanzare 9000mp in Sambata de Sus, jud. ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

9.038 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

50.000 €
/ lună 166.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sambata de Sus +4 A ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

300 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

20.900 €
/ lună 15.37 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1360 mp la poalele ...

Lisa

La ~15km distanță

1.360 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

68.000 €
/ lună 34 € / mp / lună

Teren Intravilan Valea Avrigului, 2000 mp

Porumbacu de Sus

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 68,000 € și 70.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

85.653 €
/ lună
88.500 €
31 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1350+1413 mp zona V ...

Porumbacu de Sus

La ~15km distanță

2.763 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

73.000 €
/ lună 27.56 € / mp / lună

Teren intravilan Porumbacu de sus

Porumbacu de Sus

La ~15km distanță

2.649 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

615.000 €
/ lună 24.12 € / mp / lună

Teren 25.500 mp Valea Avrigului

Porumbacu de Sus

La ~15km distanță

25.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

14.900 €
/ lună 24.83 € / mp / lună

Teren 600mp pe Valea Avrigului

Porumbacu de Sus

La ~15km distanță

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

19.500 €
/ lună 17.49 € / mp / lună

Teren 1100mp pe Valea Avrigului

Porumbacu de Sus

La ~15km distanță

1.115 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

105.000 €
/ lună 45.65 € / mp / lună

Teren | Intravilan | 2300 MP | Utiliati | Porum ...

Porumbacu de Sus

La ~15km distanță

2.300 mp teren