Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
2

120.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan, 10000 mp, zona Robanesti

Văleni

10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

112.000 €
/ lună 8.99 € / mp / lună

Teren intravilan 12.458 mp in Valeni (Metes)

Văleni

12.458 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

54.500 €
/ lună 0.47 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren 11.7ha extravilan | Jibert, ...

Văleni

117.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

228.000 €
/ lună 14.94 € / mp / lună

Teren intravilan, 15256 mp, deschidere bilatera ...

Văleni

15.256 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

17.500 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2.432 mp, zona Var ...

Văleni

2.432 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 1.01 € / mp / lună

Teren extravilan 54.500 mp, langa padure, intre ...

Lovnic

La ~5km distanță

54.500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

39.000 €
/ lună 10.03 € / mp / lună

Oportunitate de investitie Teren

Bărcut

La ~5km distanță

3.890 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu comercial la prima inchiriere 105 mp 3 c ...

Făgăraș

La ~10km distanță

105 mp utili
2025

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.200 €
/ lună 1,200.00 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Făgăraș

La ~10km distanță

1 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
27

1.000 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Casa pretabila:comercial/ servicii/ rezidential ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

155 mp utili
1878
Agenție

Mai mult de un an
4

2.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Hala recent renovata 300 mp de inchiriat zona I ...

Făgăraș

La ~10km distanță

Agenție

7 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala industriala 300 mp pretabila pentru depozi ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

300 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

508 €
/ lună 5.08 € / mp / lună
680 €

Birouri de inchiriat 2 camere suprafata 100 mp ...

Făgăraș

La ~10km distanță

2 camere
100 mp
Etaj 1 / 1
1980
Agenție

Mai mult de un an
2

1.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spalatorie auto si de covoare de inchiriat Fag ...

Făgăraș

La ~10km distanță

150 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
7

250 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu birouri pretabil pentru afacerea ta Bul ...

Făgăraș

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
Parter
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Dejani - zona turistica

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

2.616 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala indistriala optimizata pentru activitati d ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

589 €
/ lună 9.82 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 60 mp

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

37.800 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan 540 mp zona Livezi cu vedere s ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

540 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp pretabil Service Auto c ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
17

2.616 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala indistriala optimizata pentru activitati d ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

747,6 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp pretabil Service Auto c ...

Făgăraș

La ~10km distanță

120 mp utili
1E
2020
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp pretabil Service Auto c ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

120 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp pretabil Service Auto c ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

120 mp utili
2020
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

6.300 €
/ lună 9.77 € / mp / lună

Cladire de inchiriat pentru afacerea ta suprafa ...

Făgăraș

La ~10km distanță

645 mp utili
2E
2020
Agenție

1 lună în urmă
1

37.000 €
/ lună 74 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 500 mp zona Veteran ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

13.990 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Teren Intravilan 1440 mp cu toate utilitatile Z ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

1.440 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

1.928 €
/ lună 3.51 € / mp / lună

Spațiu industrial versatil, Platforma Upruc, Fă ...

Făgăraș

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
3

120.000 €
/ lună 5.94 € / mp / lună

Teren intravilan industrial Fagaras

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

20.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

600 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial 150 mp utili zona Republici de ...

Făgăraș

La ~10km distanță

150 mp utili
1977