Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ptr birou

Central, Victoria

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

350.000 €
/ lună 53.85 € / mp / lună

Vind hale +birouri +camere

Victoria

6.500 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan la munte

Ucea

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

17.000 €
/ lună 21.25 € / mp / lună

Vand teren la Vistisoara

Viștișoara

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

15.000 €
/ lună 15.20 € / mp / lună

Teren in zona turistica Dragus/Sambata de sus

Drăguș

La ~10km distanță

987 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

31.000 €
/ lună 31 € / mp / lună

Teren Transfagarasan / Balea Lac / Balea Cascad ...

Cârțișoara

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

11 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Transfagarasan

Cârțișoara

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

35.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren langa pastravaria Albota

Cârțișoara

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

50 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren in Cartisoara , Sibiu

Cârțișoara

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren la intrarea in Cartisoara , Sibiu

Cârțișoara

La ~10km distanță

8.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan , de 2040mp

Stațiunea Climaterică Sâmbăta

La ~10km distanță

2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

27.500 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Sambata de Sus zona tu ...

Stațiunea Climaterică Sâmbăta

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

52.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp, Statiunea Climaterica ...

Stațiunea Climaterică Sâmbăta

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

73.000 €
/ lună 27.56 € / mp / lună

Teren intravilan Porumbacu de sus

Porumbacu de Sus

La ~15km distanță

2.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

60.000 €
/ lună 119.76 € / mp / lună

Proprietar, vand teren ideal casa-Bucium, Iasi

Iași

La ~20km distanță

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 5000mp FAGARAS Soseaua Hurezul ...

Hurez

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extarvilan sat Hurez , 4200mp

Hurez

La ~20km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

50.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand Teren Valea Avrig

Central, Avrig

La ~25km distanță

2.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

37.000 €
/ lună 24.67 € / mp / lună

Teren : 750mp / intravilan/ construibil / str. ...

Avrig

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

95.000 €
/ lună 73.08 € / mp / lună

Vand Teren Valea Avrigului

Avrig

La ~25km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Valea Avrigului

Avrig

La ~25km distanță

1.519 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

33 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Avrigului

Central, Avrig

La ~25km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.200 €
/ lună 1,200.00 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Făgăraș

La ~25km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

589 €
/ lună 9.82 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 60 mp

Central, Făgăraș

La ~25km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

120 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Făgăraș

La ~25km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

7 €
/ lună

Spatiu de birouri

Făgăraș

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35.000 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Vand sau inchirez strada cenepi in fagaras zona ...

Central, Făgăraș

La ~25km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren zona turistica Sambata de Sus

Central, Făgăraș

La ~25km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

1.500 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Inchirirz hala industriala spa?iu comercial

Nocrich

La ~25km distanță

1.000 mp utili
3.470 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

10.000 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Teren de vanzare Merghindeal, judetul Sibiu

Merghindeal

La ~25km distanță

4.700 mp teren