Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

2.240 €
/ lună 4 € / mp / lună

Închiriez clădire birouri

Bunloc, Săcele

560 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

480 €
/ lună 8.73 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Turcheș, Săcele

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

174.000 €
/ lună 60.23 € / mp / lună

Teren Sacele Zona Turches

Turcheș, Săcele

La ~5km distanță

2.889 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

160.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Vand teren constructii Bunloc

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ

Central, Săcele

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Spatiu comercial in zona Penny

Central, Săcele

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

70 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 1534 mp Centura Brasov iesire ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

1.534 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial Sacele

Central, Săcele

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

139.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan construibil utilitati asfalt c ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

4.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

350.000 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Teren pretabil investitie turism DJ 102 I Sacel ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

52.000 €
/ lună 72.02 € / mp / lună

Teren intravilan 772 mp de vanzare in Cartier I ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

722 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

1.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

spatiu comercial ultracentral Sacele

Ultracentral, Săcele

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial strada Nucului nr. 42, Brasov

Noua, Brașov

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

44.000 €
/ lună 83.18 € / mp / lună

Teren intravilan Brasov str Lanii

Noua, Brașov

La ~5km distanță

529 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă

19 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Spatiu comercial

Noua, Brașov

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

99.500 €
/ lună 199 € / mp / lună

Teren 500 mp | Brasov Noua | P+2+M | Studii efe ...

Noua, Brașov

La ~5km distanță

500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

832 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birouri pe Platforma Roman in vecinatatea Cargu ...

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

104 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

7 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat pe Calea Bucurest ...

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

11 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatii birouri - www.krons ...

Calea București, Brașov

La ~5km distanță

1.650 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 30.43 € / mp / lună

Teren Intravilan 1150mp, Timisu de Jos, Dambul ...

Timișu de Jos

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

473 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Birouri 86 mp in vecinatatea Cargus, Curtea de ...

Astra, Brașov

La ~5km distanță

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

859 €
/ lună 11.93 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, cu vitrina, Strada Ur ...

Astra, Brașov

La ~5km distanță

72 mp utili
2003
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 859 € și 860 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

900 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat ideal pentru acti ...

Astra, Brașov

La ~5km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

432 €
/ lună 9.82 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Astra, Brașov

La ~5km distanță

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

200 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 12 m (frizerie)

Astra, Brașov

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

570 €
/ lună 16.29 € / mp / lună

Spatiu comercial 35m.p

Județean, Brașov

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.000 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren 9000 mp intravilan, Bra?ov,de inchiriere

Uzina 2, Brașov

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

3.300 €
/ lună 3 € / mp / lună

Showroom,birouri,depozitare

Centură, Brașov

La ~5km distanță

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

1.800 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Teren cu hala de inchiriat - str. 13 Dec

Centură, Brașov

La ~5km distanță

80 mp utili